Tüm Gözler Sizde Olacak

Moda
Elektrik mavisi ve mavinin diğer tonları tam anlamıyla bu yaza damgasını vuruyor! İster gece ister gündüz ama mutlaka mavi… Çünkü moda mavi, mavi moda!            ...
EMOJİLE

Elektrik mavisi ve mavinin diğer tonları tam anlamıyla bu yaza damgasını vuruyor! İster gece ister gündüz ama mutlaka mavi… Çünkü moda mavi, mavi moda!

 

 

 

 

 

 

Mavi Modasıyla Tüm Gözler Üzerinizde!
 
Klasik moda tanımı insanın kendine yakışanı giymesidir. Bana göre ise insanın kendine yakıştırıp giymesidir. Vitrindeki kıyafetin aynısını giymek özgünlükten uzaktır. İşte bu nedenle bu yazın moda rengi elektrik mavisini mercek altına alıyor, kendinize özgü kombinlemeler yapabilmeniz için püf noktalarını sizinle paylaşıyoruz.

 

 

Günlük hayatta elektrik mavisini kot pantolonlarınızda, bluzlarınızda, aksesuarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer çalışırken günün modasına uygun giyinmek istiyorsanız sadece ayakkabı sadece gömlek gibi tek parçalarda elektrik mavisi renkte kıyafetler seçmeniz uygundur. Katıldığınız özel bir davette, düğün ya da nişan törenlerinde göz kamaştırmak istiyorsanız şifon elektrik mavisi uzun bir elbise en doğru tercihtir.

 

 

Elektrik mavisi hangi renklerle birlikte giyebilir? Tamamen kendi zevkinize ve yaratıcı gücünüze kalmış da olsa özellikle kaçınmanız gereken renkler var. Siyah, kırmızı, turuncu ve koyu pembe. İsterseniz elektrik mavisi bir elbisenin altına bu renkte ayakkabılardan birini giyin ya da bir kemer takın. Aynanın karşısına geçip kendinize bakın. Nasıl görünüyor? Uyumsuz mu? Doğru cevap evet.

 

 

 

 

 

Mavi