Sisley’in Sonbahar-Kış Kreasyonu

Moda
Sisley, oldukça şık yepyeni modelleriyle yeni sezona “merhaba” diyor. Günlük hayatta rahatça kullanabileceğimiz ve hemen her zevke uygun kıyafetler gönlümüzü hemen cezbediyor. Gri ve siyah...
EMOJİLE

Sisley, oldukça şık yepyeni modelleriyle yeni sezona “merhaba” diyor. Günlük hayatta rahatça kullanabileceğimiz ve hemen her zevke uygun kıyafetler gönlümüzü hemen cezbediyor.

Gri ve siyah tonların hakim olduğu Sisley‘in sonbahar – kış koleksiyonunda yıpranmış jeanler, payetli bluzlar, mini etek ve şortlar, diz hizasındaki elbiseler, kısa ceketler ve tulumlar dikkati çekiyor.

Sisley’in 2009/2010 modellerini görmek için tıklayın…

sisley moda

Gündelik, şehirli ve sportif bir tarz sunan Violently Happy temasında; beyaz, taş rengi, kül rengi, kuartz, mavi, kükürt sarısı gibi doğanın sunduğu nötr renkler göze çarpıyor. Yumuşak, kabarık ve sıcak tutan tüvit, taranmış yün, kapitone ve yünlü kumaşlar, çarpıcı detaylarla süslenerek şıklığı pekiştiriyor. Koleksiyonda, düğüm, kemer ve fularlarla süslenmiş modeller dikkat çekiyor.

Cyber Zen temasının özünü oluşturan düzgün çizgiler, modern ve fütüristik kesimlerle birleşerek vücuda biçimli bir görüntü veriyor. Yeşil ve mor yansımalar içeren koyu ve derin gölgeli renklerdeki ergonomik kesimler, sade silüetlerle buluşuyor ve vücudun şeklini ortaya çıkarıyor. Geometrik şekilli modeller, vücuda ayrı bir estetik kazandırırken; koton, yün, gabardin ve su geçirmez naylon gibi kumaşlardan üretilen giysiler, zengin bir çeşitlilik sunuyor.

sisley moda

Sisley’in 2009/2010 modellerini görmek için tıklayın…

Geçmişi anımsatan Golden Age teması, modern romantizmi ve şehir dinamizmini yansıtıyor. Sıcak renklerin göze çarptığı koleksiyon, “altın çağ”ı yansıtan giysilerden oluşuyor. Bol ve rahat pantolonlar, pileli kesimlerle süsleniyor; bele oturan ceketler, çekici ve kadınsı bir hava yaratıyor. Vintage tarzı yumuşak kadifeler, ipekler, yünlüler, örgü kumaşlar ve parlak deriler, ilginç kesimlerle birleşiyor. Pembe, ağaç kabuğu, mavi, toprak rengi gibi sıcak ve derin renklerden oluşan renk paleti ise adeta geçmişe dönüşü çağrıştırıyor.

Sisley’in 2009/2010 modellerini görmek için tıklayın…