Okul yıllarınızı hatırası anı yüzükleri

Ömrümüzün neredeyse yarısını kapsayan okul yaşamı en güzel yıllarımızın yaşandığı ve pek çok anıyı içinde barındıran özel bir dönemdir. Kariyer basamaklarımızda başarılarımızın, pek çok dostluğun ve özel anıların yaşanmasına vesile olan okul yıllarınıza dair anılarınızı ölümsüzleştirmeye ne dersiniz?

Anı Yüzük olarak ürettiğimiz okul aksesuarları ile hayatınızın en özel yıllarına dair anılarınızı her daim yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin önde gelen pek çok lise ve üniversite düzeyindeki eğitim kurumlarına özel tasarladığımız okul ve mezuniyet yüzükleri ile gururla parmağınızda taşıyacağınız nişaneler üretiyoruz.

/

925 ayar gümüş kullanılarak üretilen okul yüzüklerinde, okul arması, okul adı, kuruluş tarihi, tarihi okul binası gibi motiflere yer verilmektedir. Taşlı ve taşsız formlarda üretilen mezuniyet yüzüklerinde sizden gelen talepler doğrultusunda mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle zirkon taş ile zenginleştirilebilmektedir.

Meslek hayatınızdaki başarının izlerinin saklı olduğu liseniz ve mezun olduğunuz üniversiteniz ile okulunuza üzerinden yıllar geçse de bağlı olduğunuzu ve aidiyetinizi her daim hissedeceksiniz.

Okul aksesuarlarını kurumsal olarak başvurarak da tasarlatabilirsiniz. Kurum kimliğinin oluşmasına yardımcı olan okul yüzükleri mezun öğrencilerinizin her daim sizlerle olan bağını güçlendirecektir. Dilerseniz kurumunuza özel yüzük tasarlatabilir ya da mevcut tasarımlardan yararlanarak oluşturabilirsiniz.

Anı Yüzük olarak sadece tasarladığımız okul yüzükleri ile değil isteğe bağlı olarak okulunuza özel tasarlanan yaka rozeti, gümüş bileklik ya da gümüş plaketlerle de bu gururu yaşayabilirsiniz.

/

925 ayar gümüş kullanılarak üretilen yaka rozetleri mineli ve okul arması ve logosunun yer aldığı seçeneklerle tasarlanabilmektedir.

Siz de hemen https://www.aniyuzuk.com adresine gelerek mevcut modelleri inceleyerek okulunuza özel bir yüzük tasarlatabilir ya da mevcut modeller arasından seçim yaparak kolayca sipariş verebilirsiniz. Sadece Anı Yüzük’ün sağladığı ömür boyu garanti imkanıyla yüzüklerinizin her türlü bakım ve onarım işlemini sadece kargo ücretini karşılamak koşulu ile ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.