Neden paslanmaz çelik takıları tercih etmelisiniz?

Moda
Paslanmaz çelik olarak da adlandırılan çelik takılar, çelik küpe modelleri ve çelik kolye modelleri, mükemmel paslanmaz kaliteleri nedeniyle evsel ve endüstriyel hayatın her alanında yaygın olarak kul...
EMOJİLE

Paslanmaz çelik olarak da adlandırılan çelik takılar, çelik küpe modelleri ve çelik kolye modelleri, mükemmel paslanmaz kaliteleri nedeniyle evsel ve endüstriyel hayatın her alanında yaygın olarak kullanılan bir metalden oluşur. Paslanmaz hale getiren bir yüzey tabakasının oluşumunu bir araya getirmek için demir, krom, nikel ve karbon alaşımından meydana gelmektedir

Paslanmaz çelik takıların avantajları nelerdir?

  • Isı ile dövülebilir ve şekil verilebilir.
  • Hipoalerjeniktir. Çok nadir durumlar dışında ciltte herhangi bir reaksiyona ya da alerjiye neden olmaz.
  • Ekolojiktir. Çevreye etkisi düşüktür, çünkü nikel salmaz ve sonsuza kadar geri dönüştürülebilir.
  • Neredeyse yok edilemez ve deforme olmaz.
  • Çok az bakım gerektirir.
  • %100 geri dönüştürülebilir yapıdadır.

Paslanmaz çelik takılar kararır mı?

Çelik küpe modelleri ve çelik kolye modelleri belirli durumlarda oksitlenebilir (Örneğin; çok yüksek sıcaklıklar: 800°C’nin üzerinde). Normal kullanım koşullarında paslanmaz çeliğin içerdiği krom oksit metal üzerinde şeffaf bir oksit filmi oluşturur. Bu film, oksidasyona yol açabilecek herhangi bir müdahaleye karşı bir engeldir (metal bir darbeye maruz kalsa bile koruyucu bariyer yeniden oluşur).

Bu özelliklere sahip paslanmaz çelik, günlük kullanım ve dış etkenler karşısında oksitlenmez veya kararmaz: su, ev ürünleri, deniz suyu, kozmetikler, ter vb.

Paslanmaz çelik takılar su içerisinde kullanılabilir mi?

Paslanmaz çelik küpe veya çelik kolye takılarınız ile hiç bozulmadan duş veya banyo yapmanız mümkün. Öte yandan, klor çok agresif olduğu için yüzme havuzunda takılarınız ile birlikte uzun süre durmanız tavsiye edilmez. Klor, takıları korumak için krom tarafından oluşturulan görünmez filmi ortadan kaldırır.

Denizde veya havuzda yüzmeden önce takılarınızı çıkarmak da daha iyidir. Tuzlu su takıları lekeleyebilir ve paslanmasına neden olabilir.

Armerdo’nun sunduğu çelik kolye modelleri ve çelik küpe modelleri ile tarzınıza şıklık katacak takıları keşfedin. Farklı tarz ve zevklerden herkese hitap etmeyi başaran şık ve zarif kolye modelleri ile zamana meydan okuyun.