Detaylarda Saklanan Şıklık!

Moda
Hazırlayan: Pınar Yıldız Modada İlkbahar-yaz sezonu sadece bayanlar için açılmadı. Beylerde bu sezonun en moda kıyafetlerinden payına düşenleri aldılar. Erkek giyim markaları daha sezon girmeden kolek...
EMOJİLE

Hazırlayan: Pınar Yıldız

kığılıModada İlkbahar-yaz sezonu sadece bayanlar için açılmadı. Beylerde bu sezonun en moda kıyafetlerinden payına düşenleri aldılar. Erkek giyim markaları daha sezon girmeden koleksiyonlarında ne var ne yok beylerin beğenilerine sundular. Türk erkekleri tarafından takip edilen Kığılı markası da 2010 İlkbahar -yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonla dikkatleri üzerine çekti.

 

KIĞILI 2010 İLKBAHAR- YAZ KOLEKSİYONU

kığılıKığılı’nın yeni koleksiyonunu incelediğimizde rahatlığın ön planda tutulduğunu görüyoruz. Takım elbiselerde de bu iddiayı sürdüren Kığılı, şıklığı da detaylarda yakalamış. Üstelik oldukça geniş bir çerçevede beylere seçenek sunuyor. Takım elbiseden spor gömleklere, blazer ceketlerden pantolonlara kadar… Renklerde de yaz mevsiminin tüm canlılığını görüyoruz.

KIĞILI 2010 İLKBAHAR- YAZ KOLEKSİYONU

Bahar yağmurlarında severek kullanacağınız montlar ağırlıklı olarak bej, beyaz, taş, lacivert renklerinde ve detay işçiliklerinde fonksiyonellik ön planda tutularak üretimiş. Çift taraflı olarak kullanılabilen modellerin de olduğu mont çeşitlerinde, iç cep detaylarında fermuarlar kullanıldı ve cep telefonları için bölümler ayrılmış.

KIĞILI 2010 İLKBAHAR- YAZ KOLEKSİYONU

kığılıSweat tshirt ve tshirt koleksiyonunda baş döndürücü bir renk paleti görülüyor. Normal pamuktan daha yumuşak, daha hacimli ve dayanıklı olan pima kotonlardan sweatshirt ve tshirt ler, tam 14 farklı renk seçeneğinde hazırlanmış.

Klasik gömleklerin yanı sıra, daha önce çalışılmadığı kadar bol seçenekte, spor gömlek koleksiyonu da beylerin beğenisine sunuluyor. Lacivert, beyaz, kırmızı ve mavinin tonlarının harmanlandığı bu gömlekler hem uzun kol, hem de kısa kol olarak üretilmiş.

KIĞILI 2010 İLKBAHAR- YAZ KOLEKSİYONU

kığılı, takım elbise‘Deniz’ seven erkeklerin gözlerini üzerinden alamayacağı bir marin koleksiyon…

Bu sezon bir çok ürün detaylarında ekstra işçiliklerin olduğu nakışlar, dikişler, söz konusu.
Spor pantolonlar da % 100 koton, koton-saten, jean, tensel dokular, farklı kalıplarda ve açık tonlardan, grinin mavinin koyu tonlarına kadar, farklı seçeneklerde hazırlanmış. Parça boyalı pamuklu pantolonlar, eskitilmiş görünümleri ile koleksiyona zenginlik katmış.

KIĞILI 2010 İLKBAHAR- YAZ KOLEKSİYONU

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme