Buğday Tenlilere Yakışan Şal Renkleri

Moda
Kadınlar olarak genellikle alışveriş esnasında satın alacağımız parçaları seçerken, kombin parçalarımızı göz önüne alarak uygunluğuna göre seçim yaparız. Oysa ten rengimiz ve göz rengimizde seçeceğimi...
EMOJİLE

Kadınlar olarak genellikle alışveriş esnasında satın alacağımız parçaları seçerken, kombin parçalarımızı göz önüne alarak uygunluğuna göre seçim yaparız. Oysa ten rengimiz ve göz rengimizde seçeceğimiz kombin parçaların renklerinde önemli rol oynamalıdır. Buğday tenli kadınlara yakışan şal renkleri yazı dizimizde size yakışacak olan renkleri öğrenerek, hoş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Her senenin kendine özgü ön plana çıkan renklerinin olduğunu söylemek mümkün. Gelecek senenin yaklaştığı kasım, aralık aylarında bu trend renkler belli olur ve vitrin renkleri öne çıkan renklerle donatılır. Peki bu renkler size uygun mu?

Ten renginize uyum sağlayacak olan renkler sezonda öne çıkmışsa çok şanslısınız. Tek bir renge bağlı kalınmadığı için birkaç seçenek arasından kendinize uyan rengi saptayarak da seçimlerinizi bu doğrultuda ilerletebilirsiniz.

 

Kahverengi Şal Rengi

Çoğu beyaz tenli güneşte bronzlaşma çabasındayken siz doğuştan bu renge sahipsiniz! Ten renginize en çok uyum sağlayacak renkler arasında kahverengi ön sıralarda. Hemen hemen bütün koyu renkler ten renginize yakışacaktır. Yaz/kış rahatlıkla kombinlenebilecek bir renk olduğu da aşikar.

Mavi Renk Şal Rengi

Mavi rengin favori renk olması hiç bitmeyecek gibi gözüküyor. Kış aylarında koyu düz renkler üzerine tercih edebileceğiniz gibi, yazın cıvıl cıvıl renklerle de uyum yakalayacaktır.

Özellikle renkli gözlü kadınlar göz rengini daha çok ortaya çıkarmak istiyorlarsa ideal bir seçim olacaktır.

Tesettürlü kadınlar için hazırlamış olduğumuz bir çok yazı dizimize ulaşarak, fikir edinmek isterseniz yazı sonunda verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Mor Renk Şal Modelleri

Buğday ten rengine sahip kadınların bir diğer seçebileceği renk ise mor rengi. Mor rengi kombinlemek bir tık zor olsa da kombinlerinizde sürekli kullanılan siyah, beyaz gibi renklerden sıkıldıysanız farklılık yaratabilecek renk olduğunu söyleyebiliriz.

Mor renk şalınızı lila, pembe renklerle de kombinleyebilirsiniz.

Düğün, tesettür kombinleri, cilt ve saç bakımı, saç modelleri gibi konularda bir çok çeşitli yazıya ulaşmak isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

https://kadinev.com/

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme