Bu Sezon Abiyeler Parıl Parıl!

Moda
Hazırlayan: Pınar Yıldız Şöyle 5 dakikada hazırlanıp evden çıkabilen kaç bayan vardır acaba? Tanıdığım bayanları şöyle bir gözden geçirdimde, içlerinden bu kategoriye giren bir kişi bile bulamadım. Ha...
EMOJİLE

Hazırlayan: Pınar Yıldız

Şöyle 5 dakikada hazırlanıp evden çıkabilen kaç bayan vardır acaba? Tanıdığım bayanları şöyle bir gözden geçirdimde, içlerinden bu kategoriye giren bir kişi bile bulamadım. Hani çok sıksa kendini 5 dakikada hazırlanır dediklerim oldu ama yok yok kadınların tabiatında var, süslenmeyi seviyoruz işte.

 

 

 

abiyeErkekler ne derse desin biz doğamızla yaşamaya devam edelim… Gelelim bugün ki moda konumuza. Sizlere bugün dünyaca ünlü iki markanın gece kıyafetleri tanıtacağız. Doridorca ve Naked…

DORİDORCA’DEN EN ŞIK ABİYE MODELLERİ

NAKED’DAN YENİ SEZON GECE KIYAFETLERİ

Eğer yakın zamanlarda katılacağınız düğün, nişan ya da özel bir gece varsa Doridorca ve Naked’ın yeni sezon koleksiyonuna bir göz atın.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının da tercihi olan Naked, Alice and Olivia, Custo Barcelona, Kova and T, Religion, Members Only, 6126 by Lindsay Lohan, Plain Jane gibi markalarını bünyesinde barındırıyor. İstinye Park’ta mağazası olan markanın kıyafetlerinin pek ucuz olduğunu söyleyemeyiz tabi ama göreceğiniz koleksiyon size sezonun modası hakkında fikirler verecektir.

DORİDORCA’DEN EN ŞIK ABİYE MODELLERİ

NAKED’DAN YENİ SEZON GECE KIYAFETLERİ

abiyeNaked, bu sezon payetli gece kıyafetleriyle ön plana çıkıyor. Pullar ve taşlarla parlayan kıyafetleri oldukça iddialı. Siyahın vazgeçilmezliği kırmızının cazibesi koleksiyona damgasını vurmuş.

Şık olduğu kadar zarif ve asil olmayı da isteyen bayanlar için ise önerimiz Doridorce. Bu markaya da siyah ve kırmızı damgasını vuruyor. Ancak beyaz ve metal renkler de koleksiyonda dikkat çekiyor.

Elbiselerde daha çok saten, tafta, jarse ve dantel kumaşlar kullanılmış. Geçen sezonda çok kullanılan tek omuz modasını markanın bu sezon ki tasarımlarında da görüyoruz. Şıklık detaylarda saklı diyorsanız size Doridorca‘nin modellerine bir göz atmanızı öneriyoruz.

DORİDORCA’DEN EN ŞIK ABİYE MODELLERİ

NAKED’DAN YENİ SEZON GECE KIYAFETLERİ

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme