Bordo gelecek yıl da çok moda olacak

Moda
Tasarımcılar 2014-2015 Sonbahar-Kış ön koleksiyonlarını görücüye çıkarmaya başladı. Pudra.com’un haberine göre gelecek yılın sonbahar kış sezon trendlerini incelediğimizde gördük ki bordonun yük...
EMOJİLE

Tasarımcılar 2014-2015 Sonbahar-Kış ön koleksiyonlarını görücüye çıkarmaya başladı. Pudra.com’un haberine göre gelecek yılın sonbahar kış sezon trendlerini incelediğimizde gördük ki bordonun yükselişi devam edecek. Asaletin rengi olarak tanımlanan bordo, her cilt tonuyla uyumlu. Üstelik kırmızıyla karşılaştırıldığında iş yaşamında kullanım kolaylığı nedeniyle bordo hemen öne geçiyor. 

Kıyafetlerden, makyaj ürünlerine ve dekorasyona kadar 2013’te en çok tercih edilen renklerden olan bordo, birçok renk ile kombinlenebiliyor. Daha çok deri ve kadife kumaşlarda tercih edilen bordonun önümüzdeki yıl farklı materyallerde de kullanılacağını hemen söyleyelim. 

Gri, siyah, ekru, beyaz, haki ve lacivertle çok yakışan bordoyu daha iddialı bir görünüm için kamel, gece mavisi ya da turuncuyla da kombinleyebilirsiniz. En çok yakıştığı renklerin gri ve siyah olduğunu kabul etmek gerek. Ceket, pantolon, etek ve elbise gibi deri parçalarda bordo rengin kullanımı çok yaygın. Ayakkabı, takı ve çantalarda da bordo tercih ederseniz birçok farklı renkle kombin yapabileceğinizi göreceksiniz. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme