Beylere Çorap Seçme Kılavuzu

Moda
Beyler! 3 basit kuralla kıyafetinize en uygun çorabı bulacaksınız…         1-İddialı bir tarzınız varsa çoraplarınız pantolonlarınızdan daha koyu, ayakkabılarınızdan daha açı...
EMOJİLE

Beyler! 3 basit kuralla kıyafetinize en uygun çorabı bulacaksınız…

 

 

 

 

çorap1-İddialı bir tarzınız varsa çoraplarınız pantolonlarınızdan daha koyu, ayakkabılarınızdan daha açık olmalı.

2-Doğru çorap seçimi, sizin kendinize ne kadar önem verdiğinizin ve kıyafetlerinize ne kadar özen gösterdiğinizin bir göstergesidir. Kısa yün çoraplar uzun konçlu çizmeler için mükemmel seçimdir. Ancak bunları  takım elbise ile giymemelisiniz. Aynı şekilde şık klasik erkek çorapları da botlarla giyilmemelidir.

3-Siyah çoraplardan vazgeçmeyenlerden olabilirsiniz ama bu spor ayakkabılarınızla birlikte kötü bir hava yaratır. Baklavalı çoraplar daha şık ve günlük duracaktır.


erkek çorapKombinasyonlar

Mavi jean, beyaz ayakkabılar ve beyaz çoraplar

Beyaz çorap iki durumda kabul görür. Biri mavi jean, beyaz ayakkabı kombini diğeri ise spor zamanıdır. Eğer  jean’iniz siyah ise çoraplarınız da siyah olmalıdır.

Mavi jean, taba rengi ayakkabı ve mor çoraplar

Şık ve günlük tarzınızı korumak istiyorsanız renkli çoraplar bunun için doğru tercih olacaktır. Model seçiminde  dilediğinizi seçebilirsiniz ama renk olarak mor dinamik bir görüntü verecektir.

Lacivert takım elbise, kahverengi ayakkabılar ve kırmızı çoraplar

Lacivert takım elbiseler, çorap seçiminde sizi biraz rahat bırakır. Tercihiniz siyah çorap olabilir ama kırmızı  çorap ile giyinmenin sırrını çözmüş olursunuz.

Gri takım, siyah kösele ayakkabılar ve siyah çoraplar

Şık kıyafetlerinizi siyah çorapla tamamlayın. Ancak mavi takımınızı şık göstermez. Çoraplarınızın ince ve pamuklu olmasına dikkat edin.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme