Bavul Gibi Çantalar Yine Moda

Moda
Kadınlar, genellikle büyük çanta taşımayı severler. Bu yılın modası bu alışkanlığı daha da körükleyecek gibi görünüyor. Öncelikle büyük bir alışveriş çantası olarak tasarlanan, genel amaçlı bir metrop...
EMOJİLE

Kadınlar, genellikle büyük çanta taşımayı severler. Bu yılın modası bu alışkanlığı daha da körükleyecek gibi görünüyor. Öncelikle büyük bir alışveriş çantası olarak tasarlanan, genel amaçlı bir metropolitan iş çantası olarak da kullanılan ‘city çantalar’, şehirli kadının vazgeçilmezi olacak. Kısa sapları ile kolayca taşınan, geniş hacmi ile haftasonu alışveriş çantası olarak da kullanabileceğiniz, iş günlerinde ise dosyalarınızın bile rahatça sığacağı bu şık çantalar aslında yeni bir keşif değil. Birçok ünlü markanın ürettiği bu çantalar, zaten birçok ünlü yıldızın olmazsa olmazı.

Ünlüler, en çok ‘Balenciaga’ adlı makanın bu model çantaları son 2 yıldır bolbol kullanıyordu. Fiyatı 1695 dolar olan bu çantalardan edinemeseniz de, bu yıl ‘city çanta’ modasından ötürü benzerlerinin çok daha ucuza satılacağı kesin.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme