Ayaklarınızı Rahat Bırakın!

Moda
TRENDSETTER’LARA Plajlarda moda ve rahatlık deyince aklımıza artık Hollywood yıldızlarının tercih ettiği ‘sidewalk surfers’ denilen rahat ayakkabılar geliyor. Bu ayakkabılar hem çok ...
EMOJİLE

TRENDSETTER’LARA
Plajlarda moda ve rahatlık deyince aklımıza artık Hollywood yıldızlarının tercih ettiği ‘sidewalk surfers’ denilen rahat ayakkabılar geliyor. Bu ayakkabılar hem çok rahat, hemde önümüzdeki sezonlarda çok moda olacak. Bizden söylemesi!

Bu kullanışlı ayakkabıların alt tabanı sandaletlere benziyor, maksimum rahatlıklık sağlıyor, üst tarafın ise normal ayakkabılardan esinlenilmiş stil bir havası var. Kadın ve erkekler için en favori markanın Sanuk olduğunu da söyleyelim.

 

 

 

MODA TUTKUNLARINA
Hepimiz biliyoruz ki birçok kadın plajlarda süslenmeyi seviyor. Siz de plajda süslü terliklerinizle prenses edasıyla dolaşmak istiyorsanız taşlı plaj terlikleri tam size göre! Sedef taşları, istiridye kabukları ve payetler plaj terliklerini süslüyor.

 

 

 

SPOR TUTKUNLARINA
Eğer adrenalininiz yüksekse ve her fırsatta plajda koşup oynamayı ve hareket etmeyi seviyorsanız parmak arası terlik almalısınız. Daha rahat edersiniz. Özellikle plastik parmak arası terlikler nefes alabilen özelliğe sahip oldukları için aktif bacaklarınızın yeterince oksijen almasını sağlıyor ve sizi her zaman dinç tutuyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme