Ayakkabınızı Buradan Seçin!

Moda
Hazırlayan: Pınar Yıldız Son yıllarda moda da renk kullanımının sınırsızlığı ayakkabılara da yansımış durumda! Aradığınız renk ayakkabıyı hangi modelde olursa olsun bulmanız mümkün! Üstelik tek renk s...
EMOJİLE

Hazırlayan: Pınar Yıldız

ayakkabı, topukluSon yıllarda moda da renk kullanımının sınırsızlığı ayakkabılara da yansımış durumda! Aradığınız renk ayakkabıyı hangi modelde olursa olsun bulmanız mümkün! Üstelik tek renk seçeneklere, pek çok rengin bir arada kullanıldığı modeller de eklenmiş… Alacalı bulacalı, iç içe geçmiş renk şelalesi gibi ayakkabılar özellikle genç bayanlardan çok ilgi görüyor.

YAZIN EN GÜZEL AYAKKABI MODELLERİ…

yazlık ayakkabıDeri, rugan, süet, bez, metal ayakkabılar hemen her ayakkabı markasının koleksiyonlarında bulunuyor. Üstelik sağlam işçilik ve göz alıcı tasarımlarla da birleşmiş haliyle… Geometrik kesimler ve desenler bazen sizi şaşırtabilir! Ama gözün alışması öyle uzun sürmüyor.

topuklu yazlık ayakkabıTopuklu ayakkabı sevenler, yeni topuk tasarımlarını görünce ise ya çok sevecekler ya da tamamen dışlayacaklar. Platform topuklar bu sezonunda en gözde seçeneği. Hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada isteyenlerin istisnasız tercihi! İnce, yüksek ve kalın topuklar da yine bu sezonun vazgeçilmezleri arasında…

YAZIN EN GÜZEL AYAKKABI MODELLERİ…

2010 yılının yaz sezonu ayakkabı modellerinin ufak tüyolarını sizinle paylaştıktan sonra gelelim, ayakkabıların kendilerine… İşte sizin için seçtiğimiz en özel modeller!

YAZIN EN GÜZEL AYAKKABI MODELLERİ…

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme