Yılmaz Erdoğan olmadığına inandıramıyor

Dünya Hali
Adana’da yaşayan ve bir iş için Kadirli’ye gelen Erdal Duran, ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’a benzerliğiyle herkesi şaşırttı. Alışveriş için bir markete giren Duran’ın çevresini ...
EMOJİLE

Adana’da yaşayan ve bir iş için Kadirli’ye gelen Erdal Duran, ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’a benzerliğiyle herkesi şaşırttı.

Alışveriş için bir markete giren Duran’ın çevresini bir anda market müşterileri sardı. Bazı vatandaşlar Erdal Duran’ı Yılmaz Erdoğan zannedip hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Duran ise, kendisine “Yılmaz Bey” diye hitap eden market müşterilerini Yılmaz Erdoğan olmadığına inandırmakta güçlük çekti.

Bu benzerlikten dolayı birçok yerde bu tür durumlarla karşılaştığını söyleyen Duran, "Ben de Yılmaz Erdoğan’ı çok severim. Birçok yerde insanlar etrafımı sarıyor, beni Yılmaz Erdoğan zannediyorlar. Hatta birinde sokakta yürürken bir bayan yanıma yaklaştı, ‘Yılmaz Bey boyunuz televizyonda daha kısa görünüyor, siz gerçekten de uzun boyluymuşsunuz’ dedi. Özellikle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen çok oluyor. Gerçi bende Yılmaz Erdoğan’la aynı toprakların insanıyım, bu benzerlik oradan geliyor olabilir" dedi.

İHA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme