Dünya Hali

Yetim Öksüz Mağazası Açıldı

Ramazan Ayında 10 bin yetim,  öksüz ve yardıma muhtaç çocuğu giydirmek hedefi ile yola çıkan Ay Işığım Yetim Öksüz Derneği sırrın yolu üzerinde açtığı mağazası ile arefe gecesi saat 12’ye..

Yetim Öksüz Mağazası Açıldı

Ramazan Ayında 10 bin yetim,  öksüz ve yardıma muhtaç çocuğu giydirmek hedefi ile yola çıkan Ay Işığım Yetim Öksüz Derneği sırrın yolu üzerinde açtığı mağazası ile arefe gecesi saat 12’ye kadar hizmet verecektir.

Açılışta konuşan Ay Işığım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil URAL: “Bugün sırrın yolu üzeri uçaksavar kavşağı yanında 18 Ağustos saat 11’de yetim öksüz mağazasının açılışını yaparak yetimlerin bayramını bayram ettirmek için onlarla bir nebze olsun yetimliklerini paylaşmak ve ortak olmak için yetim dostu Ay Işığım Derneği olarak yanlarında olduğumuzu bir kere daha hatırlatıyoruz.

Yetimlerim gelip rahatlıkla giyinebilecekleri, gönüllerinin istediği gibi keyiflerine göre alışveriş yapabilecekleri bu mağazamız arefe gecesi saat 12’ye kadar hizmet verecektir. Yetim ve öksüz çocukların kimsesi olmak için onlara bir anne, bir baba şefkati ile kucak açabilmek için mağazamız hizmette olacaktır.

Bu hayır hizmetinde hayır yolculuğunda bizi yalnız bırakmayan açılışımıza iştirak eden etmeyen herkese teşekkür eder; dua bekleriz” dedi.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL