Yalnız Değilsin, Kardeş!

Dünya Hali
Weymouth’taki doğal parka yerleştirilen kumdan penguen heykelleri, bir grup arkadaşı başka bir parka gönderilen 11 pengueni neşelendirmek amacıyla bir sanatçı tarafından tasarlandı. Park görevli...
EMOJİLE

Weymouth’taki doğal parka yerleştirilen kumdan penguen heykelleri, bir grup arkadaşı başka bir parka gönderilen 11 pengueni neşelendirmek amacıyla bir sanatçı tarafından tasarlandı.

Park görevlilerinin verdiği bilgiye göre, bu yılın başında geçici süreliğine parka getirilen bir grup Gentoo pengueni, Humboldt türü penguenlerin yanına kondu.

Humboldtlara göre daha iri ve daha enerjik olan Gentoolar, parkta kaldıkları birkaç ay içinde evsahipleriyle iyi anlaştı. Ancak Gentoolar yeni evlerine gönderildikten sonra arkadaşları Humboldtlar, yemek dışında hiçbir şey yapmamaya başladılar.

Görevliler penguenleri neşelendirmek için her türlü çabayı gösterse de bir sonuç alamadılar. Büyük bir şans eseri penguenlerin durumunu öğrenen bir yerel sanatçı, onlar için gerçek boyutta kumdan penguen heykeller yapmayı önerdi.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme