Ünlü oyuncu daha ilk soruda elendi!

Dünya Hali
Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana gelen "Kim Milyoner Olmak İster "in dün geceki yarışmacılarından biri Süper Baba dizisinde Fiko’nun oğlu Alim karakteriyle ünlenen oyuncu Eray Demi...
EMOJİLE

Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana gelen "Kim Milyoner Olmak İster "in dün geceki yarışmacılarından biri Süper Baba dizisinde Fiko’nun oğlu Alim karakteriyle ünlenen oyuncu Eray Demirkol ‘du.

EVLİLİK MASRAFLARI İÇİN YARIŞTI

Bir dönem reytingleri yüksek tüm dizilerde rol alan Eray Demirkol uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu. Uzun bir süreden sonra ekranlarda yeniden gördüğümüz Demirkol, bu sefer oyuncu değil yarışmacı olarak karşımızdaydı.

Süper Baba’dan sonra Ekmek Teknesi ve Deli Yürek gibi dizilerde de oynayan, genç oyuncu Eray Demirkol, uzun süredir yarışmak istediği Kim Milyoner Olmak İster’e katıldı. Yarışmadan 30 bin lira kazanmayı ve bu parayla evlilik masrafını çıkarmak isteyen Demirkol, ilk soruda büyük bir şok yaşadı.

‘Bir yere gitmeyi ifade ederken cümlenin başında kullanılan söz hangisidir?’ sorusuna ‘Kır dizini’ cevabını veren Demirkol, doğru cevap olan ‘Ver Elini’yi bulamayınca ilk soruda elendi.

haberdar.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme