‘UFO Var!’

Dünya Hali
İngiltere, 6 yıldır gizlice yürüttüğü ‘UFO Araştırmaları’nı yayınladı. Tuhaf cisimler, gizemli hastalıklar, tanımlanamayan maddeleri örnek gösterip ‘UFO’ var iması yaptı İngili...
EMOJİLE

İngiltere, 6 yıldır gizlice yürüttüğü ‘UFO Araştırmaları’nı yayınladı. Tuhaf cisimler, gizemli hastalıklar, tanımlanamayan maddeleri örnek gösterip ‘UFO’ var iması yaptı

İngiliz Savunma Bakanlığı, 1994-2000 yılları arasında yürütülen UFO çalışmalarına ilişkin 6 bin sayfalık gizli belgeyi yayınladı. Şahitlerin ifadelerine yer verilen belgeler arasında bilim adamlarının açıklayamadığı birçok olay var.

İşte birkaçı:

Chelsea FC kulübünün stadı Stamford Bridge üzerinde 1999 yılı mart ayında kimliği belirlenemeyen uçan cisimler görüldü. İhbar, stat üzerinde yeşil ışıklar saçan bir cisim gördüğünü söyleyen bir polisten geldi.

1996’da Manchester Havaalanı‘na inişe geçen British Airways’e ait bir uçaktaki pilot ve uçuş ekibi, Sivil Havacılık Dairesi’ne bir cisim gördüklerini bildirdi. Ancak cisim tespit edilemedi.
20 Mart 1997’de bir adam, Birmingham’daki evinin bahçesinde uzaylı gördüğünü iddia etti. Bahçeyi inceleyen uzmanlar, bir ağaçta ipeksi, beyaz bir madde buldu. Ancak maddenin ne olduğu anlaşılamadı.

Aynı yıl Wales’ten bir kişi üzerine doğru gelen büyük bir yıldız gördüğünü söyledi. Olayın ardından cildinde rahatsızlık belirlenen adamın hastalığına bir teşhis konulamadı.

45 DAKİKALIK GİZEMLİ KAYIT

Belgeler arasında1994 yılında İskoçya’da görülen üçgen prizma şeklindeki uçan dairenin çizimleri de var. Raporda, toblerone şeklinde ve ışık saçmayan UFO’nun 45 dakika görüntülendiği ifadesi yer aldı. Pek çok bilim adamı, UFO tasvirlerinin yıllar içinde değiştiğine inanıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme