UFO Rotayı Rize’ye Çevirdi

Dünya Hali
İlçenin Aşağı Çamlıca Mahallesi’nde akşam saatlerinde fotoğraf çeken Timur Alatay ve Güven Çolak, fotoğraf makinesinin flaşı patladığı sırada ”UFO” olarak nitelendirdikleri renkli bi...
EMOJİLE

İlçenin Aşağı Çamlıca Mahallesi’nde akşam saatlerinde fotoğraf çeken Timur Alatay ve Güven Çolak, fotoğraf makinesinin flaşı patladığı sırada ”UFO” olarak nitelendirdikleri renkli bir cismin hareket ettiğini gördüklerini iddia etti.      
 
Atalay, ”Evin alt bölümünde arkadaşımın fotoğrafını çektikten sonra fotoğrafa bakmak için yanına gittim. O sırada arkadaşım arkamda bir ışık olduğunu söyledi. Arkamı dönüp baktığımda bir an için parlak renkli bir ışık gördüm. Bir kaç saniye sonra da hareket ederek ortadan kayboldu” dedi.  
  
FLAŞ PATLADIKÇA GÖRÜNÜRLÜĞÜ ARTTI
Çolak ise cismin flaş patladıktan sonra meydana çıktığını söyledi ve şunları anlattı:
”Sanki bir işaretin ardından ortaya çıkmış gibiydi. Cisim dışarıya ışık saçmadı. Sadece içinde ışık olan bir cisim gibi görünüyordu. Çok kısa süre göründükten sonra da kayboldu. Flaş patlayınca görünmesi, ışığa duyarlı olduğunu düşündürdü. Flaş patladıkça görünürlüğü daha da arttı ve bize doğru yaklaştı. UFO olabileceğini düşüncesiyle arkadaşlarımıza anlattık. Ama kimse bize inanmadı.” 
     
SARI VE YUVARLIK BİR CİSİMDİ, 30 SANİYE SONRA KAYBOLDU
Kavron Yaylası’nda pansiyonculuk yapan Yalçın Şahin de araçla Kavron Yaylası’ndan ilçeye doğru inerken ıssız bir bölgede gökyüzünden süzülen bir ışık gördüğünü ileri sürerek, ”Işığı takip ettim. Işık Huser Yaylası’na kadar indi. Yuvarlak bir cisimdi. Işığı belirli aralıklarla yanıp sönüyordu. Sarı, yuvarlak bir şekil oluştu ve 30 saniye kadar sonra ortadan kayboldu” diye konuştu. 

NTV

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme