Dünya Hali

Türkiye Kışa Teslim Muğla Hariç

Yurdun genelinde etkili olan kar yağışı ve sel baskınlarının ardından Marmaris’te ise güneş bugün yeniden yüzünü gösterdi. Güneşle birlikte termometrelerin 18 dereceyi göstermesini fırsat bilen deniz tutkunları sahile koştu. Marmaris’te..

Türkiye Kışa Teslim Muğla Hariç

Yurdun genelinde etkili olan kar yağışı ve sel baskınlarının ardından Marmaris’te ise güneş bugün yeniden yüzünü gösterdi. Güneşle birlikte termometrelerin 18 dereceyi göstermesini fırsat bilen deniz tutkunları sahile koştu.

Marmaris’te bir restaurantta çalışan Ercan Türksoy güneşin ve denizin keyfini sahilde çıkardı. Ülke genelinde kar ve soğuk havanın hakim olduğunu belirten Ercan Türksoy “Marmaris’te hava sıcaklığından faydalanarak denize giriyoruz.

Burada kışın sürekli denize giriyorum Ekim 1 ila Haziran 1’i arasında. Yazın girmiyorum. Deniz şu an çok güzel tertemiz; deniz pırıl pırıl denize girince maden suyu nasıl köpürüyor.” dedi.

Türksoy daha sonra kendini Marmaris’in serin sularına atarken güzel havayı fırsat bilen bazı Marmarisliler ise sahil kenarında yürüyüş yaptı.

Meteoroloji yetkilileri ise sıcak havanın Marmaris’te bir hafta etkili olacağını bildirdi.

İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL