Tıkanan lavaboyu açarken canından oluyordu

Dünya Hali
İzzet Baysal Caddesi Ege Pasajı’nda iş yeri bulunan Selahattin Dinlemez, açıcı özellikteki toz ve sıvı kimyasalı tıkanan lavaboya döktü. Kimyasal tepkime sonucu Selahattin ve yanında bulunan eşi...
EMOJİLE

İzzet Baysal Caddesi Ege Pasajı’nda iş yeri bulunan Selahattin Dinlemez, açıcı özellikteki toz ve sıvı kimyasalı tıkanan lavaboya döktü. Kimyasal tepkime sonucu Selahattin ve yanında bulunan eşi Gülseren Dinlemez, üzerlerine sıçrayan asit nedeniyle yaralandı. Vücudunda derin yanıklar oluşan kadın, bir ay Köroğlu Devlet Hastanesinde tedavi görüdü.

Olayın ardından estetik operasyonlara rağmen yanık izlerinden kurtulamamanın üzüntüsünü yaşayan Gülseren Dinlemez’in kolunda ve boynunda his kaybı oluştu.

Olay sonrası ruhsal sorunlar yaşadığını belirten Dinlemez, “Hastanede hep acı çektim. İş yerim bir ay kapalı kaldı. Bu olay bizi maddi ve manevi çöküntüye soktu. İş yapmam kısıtlı. Boynum dönmüyor. Doktorum fizik tedavi ve psikolojik tedavi önerdi” şeklinde konuştu.  Ayrıca dinlemez, kısa kollu giysiler de giyemediğini de ifade ediyor.

Dinlemez, lavaboya döktükleri ürünleri temizlik malzemesi satan iş yerinden aldıklarını ve satıcının önerisiyle kullandıklarını söyledi. Olayla ilgili suç duyurusunda bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme