Dünya Hali

Sızma Sırası Ona Geldi!

Windows Phone 7 Mango’nun çıkış tarihinin yaklaşmasıyla beraber farklı cihazlara özel ROM’ları da internette boy göstermeye başladı. XDA-Developers’da bir konu başlığı altında 7720.68 numaralı yapıya ait HTC ceplerine özel ROM,..

Sızma Sırası Ona Geldi!

Windows Phone 7 Mango’nun çıkış tarihinin yaklaşmasıyla beraber farklı cihazlara özel ROM’ları da internette boy göstermeye başladı. XDA-Developers’da bir konu başlığı altında 7720.68 numaralı yapıya ait HTC ceplerine özel ROM, yani final RTM yapısı ortaya çıktı.

Sitede HTC Mozart, 7 Pro, HD7 ve Trophy’nin de bulunduğu altı HTC ROM’u bulunuyor. Ancak bu ROM’ları yüklemenin cebinizi kullanılmaz hale getirme riskinin her zaman olduğunu söyleyelim.

WPCentral’a göre çoğunlukla Avrupa ROM’larından oluşan ROM’ların resmen ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor. Microsoft’un Tayvan sitesinde 9.9.2011 tarihi verilse de, bu tarihin bir duyuru değil reklam olduğu düşünülüyor.

Mango güncellemesi, Windows Phone 7’li ceplere çoklu görev, derin sosyal ağ özellikleri, IE9 desteği, entegre sohbet gibi birpok yenilik getirecek.

chip.com.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL