Şehit haberini gülerek okuyan PKK’lı öldürüldü

Dünya Hali
Alınan bilgiye göre; güvenlik güçleri, Genç ilçesi kırsalında kış üstlenmesine hazırlanan PKK’ya yönelik bölgede operasyon gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde çıkan ve halen devam eden çatışmada ö...
EMOJİLE

Alınan bilgiye göre; güvenlik güçleri, Genç ilçesi kırsalında kış üstlenmesine hazırlanan PKK’ya yönelik bölgede operasyon gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde çıkan ve halen devam eden çatışmada ölü ele geçirilen terörist sayısı 5’e yükseldi.

Alınan bilgiye göre; güvenlik güçleri, Genç ilçesi kırsalında kış üstlenmesine hazırlanan PKK’ya yönelik bölgede operasyon gerçekleştirdi. Bölgede sabah saatlerinde PKK’lı terörist ile sıcak temas sağlayan güvenlik güçleri 1’i kadın 2 teröristi silahları ile birlikte ölü olarak ele geçirmişti.

Sabah saatlerinde başlayan ve halen devam eden çatışmada 3 teröristin daha silahları ile birlikte ölü olarak ele geçirildi. Devam eden çatışmada ölü olarak ele geçirilen terörist sayısı 5 oldu.

ŞEHİT HABERLERİNİ GÜLEREK OKUYAN KADIN TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Hakkari-Çukurca’da PKK tarafından geçen yıl Ağustos ayında düzenlenen ve Binbaşı Yavuz Başayar ile birlikte 8 asker ve bir köy korucusunun şehit olduğu saldırıyı gerçekleştiren Ader kod adlı kadın terörist Kazan Vadisi’ne düzenlenen kapsamlı operasyon sonucu öldürüldü.

Kadın teröristin üzerinden yapılan aramada Binbaşı Başayar ile birlikte şehit olan 9 kişinin haberlerin yer aldığı gazeteyi arkadaşları ile okurken çekilmiş fotoğrafları çıktı.

Saldırıdan bir gün sonra milisler tarafından kendilerine ulaştırıldığı öğrenilen gazeteleri okuyan teröristlerin güldükleri dikkat çekti.

İHA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme