Şeb-i Aruz Törenlerinde Talihsiz An

Dünya Hali
Bayan Hasavne sandalyeler birleştirilerek üzerine yatırıldı. İlk müdahaleyi Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu yaptı. Hasavne’ye daha sonra sağlık ekipleri otel içinde müdahale etti. Konya&#...
EMOJİLE

Bayan Hasavne sandalyeler birleştirilerek üzerine yatırıldı. İlk müdahaleyi Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu yaptı. Hasavne’ye daha sonra sağlık ekipleri otel içinde müdahale etti.

Konya’da Ürdün Başbakanı Avn El Hasavne eşi, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve eşleriyle birlikte yemek yerken rahatsızlanması sonucu kaldırıldığı hastaneden taburcu edildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Mevlana’nın 738. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Şeb-i Arus törenlerine katılmak için geldiği Konya’da, yemek yerken rahatsızlanan Bayan Hasavne, ambulansla Özel Konya Farabi Hastanesine getirildi.

Buradaki yaklaşık iki saatlik kontrollerinin ardından Hasavne, beraberindekilerle birlikte hastaneden ayrıldı.

Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Cevat Özpınar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hasavne’nin sindirim sistemindeki rahatsızlık nedeniyle hastanelerine getirildiğini söyledi.

Hastaneye getirildiğinde de Hasavne’nin hayati tehlike arz edecek bir durumunun olmadığını belirten Özpınar, gerekli gözlem ve tıbbi hizmetin verildiğini, durum kontrol altına alındıktan sonra taburcu edildiğini bildirdi.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme