Şarkıcı Kızın Hazin Sonu!

Dünya Hali
Torontolu gelecek vaadeden bir şarkıcı olduğu belirtilen Taylor Mitchell adlı genç kız, Cape Breton parkında yalnız başına yürürken aniden iki çakalın saldırısına uğradı. Talihsiz genç kız, kaldırıldı...
EMOJİLE

Torontolu gelecek vaadeden bir şarkıcı olduğu belirtilen Taylor Mitchell adlı genç kız, Cape Breton parkında yalnız başına yürürken aniden iki çakalın saldırısına uğradı.

Talihsiz genç kız, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Genç kızın çığlıkları üzerine korucular yardıma koştu ve bir çakalı vurdu. Ancak çok geç kalınmıştı. Vücudunun birçok yeri ısırılan genç kızın hastaneye kaldırıldığı sırada çok kanaması vardı. Halifax hastanesine kaldırılan şarkıcı ve besteci Taylor, dün sabah yaşamını yitirdi.

ÇOK NADİREN SALDIRIRLAR

Yetkililer, çakalların genelde insanlardan korktuğuna ve insanlara saldırmalarının çok nadir gerçekleşen bir olay olduğuna, çakalların genellikle geyik ve tavşanları avladığına dikkat çekiyor. Olay anında yardıma koşan korucular ise çakalların çok saldırgan bir halde olduğunu belirtti. Folk müzik dalında şarkı söyleyen ve besteleyen Taylor’ın, gelecek vaadeden bir yetenek olduğu ifade edildi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme