Dünya Hali

Şarkıcı Doğuş Şeriat İstedi

Kanaltürk’te hafta içi her gün yayınlanan magazin programı 2. Sayfa’da dün şarkıcı Doğuş konuktu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu programda Doğuş, bir televizyon programında çıkan kavgada, kendisi olması durumunda;..

Şarkıcı Doğuş Şeriat İstedi

Kanaltürk’te hafta içi her gün yayınlanan magazin programı 2. Sayfa’da dün şarkıcı Doğuş konuktu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu programda Doğuş, bir televizyon programında çıkan kavgada, kendisi olması durumunda; “Kafasını masaya sokardım ondan sonra da çeker giderim” dedi.

KEŞKE ŞERİAT ÇIKSA

Sunucuların ‘şiddete karşıyız’ uyarısıyla Doğuş, “Karşıyız marşıyız ama da gözümüzün önünde de bizi o duruma sokmasın kimse. Ben biraz enteresanım keşke şeriat çıksa.” dedi.

Doğuş’un bu sözleri üzerine sunucular “Aman yapma, aaa, sen de Doğuş” tepkileri verirken, Doğuş ‘Neden?’ diyerek düşüncesini şöyle açıkladı; “Çok şey değişebilirdi hayatımızda’

DUYMAMIŞ OLALIM

Program sunucuları Doğuş’un bu çıkışına karşı tepki göstererek, şunları söylediler:

-Sen de böyle bir şey söylüyorsan, Allah korusun öyle bir şey yaşama noktasına bile gelsek ilk önce sen karşı çıkarsın bu ülkenin sanatçısı olarak.

-Hiç böyle konuşmamış ol, biz de duymamış olalım.

haber 7

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL