Dünya Hali

Şampiyon Fener kupasını Gölde Kaybetti

Sakarya’nın Sapanca ilçesindeki Kırkpınar Parkuru’nda iki gün önce başlayan şampiyona, final yarışlarıyla sona erdi. Yarışlarda Genç B Erkekler, Genç A Bayanlar ve Genç A Erkekler kategorilerinde birinci olan Fenerbahçe şampiyon..

Şampiyon Fener kupasını Gölde Kaybetti

Sakarya’nın Sapanca ilçesindeki Kırkpınar Parkuru’nda iki gün önce başlayan şampiyona, final yarışlarıyla sona erdi. Yarışlarda Genç B Erkekler, Genç A Bayanlar ve Genç A Erkekler kategorilerinde birinci olan Fenerbahçe şampiyon oldu. Şişecam Çayırova ise Genç C Bayanlar ve Genç Bayanlar kategorilerinde elde ettiği derecelerle şampiyonada ikinci oldu. Genç C Erkekler kategorisinde birincilik elde eden Galatasaray da şampiyonanın üçüncüsü oldu.

GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

KUPAYI GÖLDE KAYBETTİLER

Fenerbahçeli sporcular şampiyonluk sevinci, Sapanca Gölü’ne kupalarıyla birlikte atlayarak yaşadı. Şampiyonluk kutlamaları sırasında Genç B Erkekler kategorisinde derece elde eden Fenerbahçeli sporcular, birincilik kupasını gölde kaybetti. Sporcuların ve Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevli dalgıçların Sapanca Gölü’nde uzun süren arama çalışmalarına rağmen birincilik kupası bulunamadı.

Şampiyonada alınan dereceler şu şekilde:

Genç C Bayanlar:

1-Şişecam Çayırova

2-Adana Gençlik ve Spor

3-Fenerbahçe

Genç C Erkekler:

1-Galatasaray

2-Fethiye Belediye

3-Şişecam Çayırova

Genç B Bayanlar:

1-Şişecam Çayırova

2-Galatasaray

3-Fethiye Belediye

Genç B Erkekler:

1-Fenerbahçe

2-Galatasaray

3-Körfez Hereke Sümerspor

Genç A Bayanlar:

1-Fenerbahçe

2-Şişecam Çayırova

3-Galatasaray

Genç A Erkekler:

1-Fenerbahçe

2-Galatasaray

3-Sakaryaspor

AA

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL