Redbull Yaratıcı Kutular Yarışması Başlıyor

Dünya Hali
Red Bull yalnızca bedeninizi değil zihninizi de canlandırır. Red Bull Yaratıcı Kutular ulusal çapta başlatılmış bir yaratıcılık arayışıdır. Kendisini bütünüyle sanata adamış sanatçılardan, yaratıcılığ...
EMOJİLE

Red Bull yalnızca bedeninizi değil zihninizi de canlandırır. Red Bull Yaratıcı Kutular ulusal çapta başlatılmış bir yaratıcılık arayışıdır. Kendisini bütünüyle sanata adamış sanatçılardan, yaratıcılığı seven kişilere kadar yaş sınırlaması olmaksızın herkes bu yarışmaya katılabilir. Eserinizi oluştururken bir yapı kurabilir, kaynak yapabilir, tutkallayabilir, çekiç vurabilir, bükebilir, baskı yapabilir, birbirine yapıştırabilir ve boyama, resim işi yapabilirsiniz, her şey mümkün!

Üzerinde çalışmanıza izin verilen ana malzeme mavi ve gümüş renk Red Bull kutularıdır. Buna ek olarak da hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı işin içine katmanız gerekecek. Bir heykel, bir fotoğraf, bir üç boyutlu model, akış halinde veya asılı bir obje yapabileceğiniz gibi, çağdaş bir sanat eseri de yapabilirsiniz. Ortaya güzel, renkli, zekice, hoş veya sıradışı bir şey çıkaracağınıza eminiz.

Tüm başvurular arasından jüri tarafından yapılacak seçim ile 50 eser seçilip sergilenecek. Bu 50 eser arasından ise en iyi eseri yaratan bir kişi Jüri atarafından, bir kişi de sergi ziyaretçileri tarafından belirlenecek ve çeşitli ödüllerin sahibi olacak.
Bugünden başlayarak 18 Kasım’a kadar kayıt yaptırabilirsiniz. Eserinizi de en geç 25 Kasım 2011 gününe kadar bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme