Putin’in Köpeğine İsim Bulundu

Dünya Hali
Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov’un Rusya Başbakanı Vladimir Putin’e Sofya ziyaretinde hediye ettiği köpek yavrusu ile ilgili isim bulma yarışması sonuçlandı. Rusya Başbakanlık resmi si...
EMOJİLE

Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov’un Rusya Başbakanı Vladimir Putin’e Sofya ziyaretinde hediye ettiği köpek yavrusu ile ilgili isim bulma yarışması sonuçlandı. Rusya Başbakanlık resmi sitesinden sürdürülen çalışma sonrası beş yaşındaki Dima Sokolov’un bulduğu Buffy ismini Rusya Başbakanı beğendi.

Novo Ogaryovo devlet rezidansında basının karşısına çıkan Putin, Buffy ve Sokolov’un ailesi, köpek yavrusu ile uzun süre eğlendi. Yavru köpeğe oturmasını öğreten Rusya Başbakanı, Sokolov’a da imzaladığı bir futbol topunu hediye etti. Köpeği elleri ile besleyen Putin, Sokolov’dan da Buffy’i beslemesini istedi. Çocuğa köpeği nasıl çağıracaklarını soran Putin, Buffy cevabına memnun kaldı.

Basın mensuplarının Koni’nin yeni arkadaşını nasıl karşıladığını sorması üzerine Rusya Başbakanı, "Bu köpek yavrusu inatçı bir erkek gibi. Koni de ince ruhlu bir kız gibi. Buffy’den uzakta bir yer bulup yatıyor. Ancak Buffy onu yalnız bırakmıyor. Oyun maksatlı sürekli bir şeyler yapıyor" dedi.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme