Polat’ı da Domuz Bağına Aldılar

Dünya Hali
Son tahliyelerle yeniden ülke gündemine oturan Hizbullah’ın masumları katlederken uyguladığı işkence yöntemi olan ‘domuz bağı’ Polat Alemdar’ı da kıskaca aldı. Hizbullahçılar P...
EMOJİLE

Son tahliyelerle yeniden ülke gündemine oturan Hizbullah’ın masumları katlederken uyguladığı işkence yöntemi olan ‘domuz bağı’ Polat Alemdar’ı da kıskaca aldı. Hizbullahçılar Polat’ı kıskıvrak yakaladı ve..

 

Kurtlar Vadisi Pusu’da gündem son tahliyelerle yeniden tartışan terör örgütü Hizbullah’tı. Örgütün bağlantılarının peşine düşen Polat Alemdar, bir et kombinesinde ‘hain’ ilan edilen şahsın boynunun kesilmesini gözleri fal taşı gibi açılarak izledi. Polat Alemdar, bir süre çatıştığı örgüt üyelerinden kaçamadı ve kıskıvrak yakalanarak, Hizbullah’ın katlettiği masumlara uyguladığı işkence yöntemiyle kontrol altına alındı.


İŞTE O GÖRÜNTÜLER!..  

 

Dizinin final sahnesinde domuz bağına alınan Polat Alemdar’ın korku içindeki bakışları dikkat çekerken, dünya yıkılsa kılına zarar gelmeyen kahramanın bu işkenceden nasıl kurtulacağı merak konusu oldu.

 

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme