PKK’nın destekçisi Suriye’den küstah çıkış!

Dünya Hali
Suriye Dışişleri Bakanı Yardımcısı Faysal Mikdad, Ankara’nın, El Kaide’ye destek verdiğini iddia ederek, "Ankara yönetiminin teröristlere destek verdiği için terörü destekleyen ülkele...
EMOJİLE

Suriye Dışişleri Bakanı Yardımcısı Faysal Mikdad, Ankara’nın, El Kaide’ye destek verdiğini iddia ederek, "Ankara yönetiminin teröristlere destek verdiği için terörü destekleyen ülkelerin listesine alınması gerektiğini" söyledi. .

Faysal Mikdad, Suriye’de bulunan İranlı Fars Haber Ajansı Genel Müdürü Seyyid Nizameddin Musevi ile görüşmesinde İran ve Suriye’nin, ortak ve stratejik amaçları ve direnişle ilgili tutumuna değinirken Irak’ın İran’a dayattığı savaşın bir kez daha Suriye’de tekrarlandığını, bu kez aynı ülkelerin Suriye karşısına çıktığını, çünkü Suriye’nin "korsan" İsrail’in önünde durduğunu savundu.

FHA’ya göre, Suriye’yi canları pahasına sonuna kadar savunacaklarını vurgulayan Mikdad, "Türk medyası Ankara yönetimini teröristlere destek verdiği için terörü destekleyen ülkelerin listesine alması gerektiğini" savundu.

ANKA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme