Piercing Canından Etti

Dünya Hali
İngiltere’de Amanda Taylor (34), doğum gününde ailesinden onay alınca 25 sterlin (56 TL) karşılığında bir mücevher dükkânında diline piercing taktırdı. İşlemin ardından dili şişen ve boğaz...
EMOJİLE

İngiltere’de Amanda Taylor (34), doğum gününde ailesinden onay alınca 25 sterlin (56 TL) karşılığında bir mücevher dükkânında diline piercing taktırdı. İşlemin ardından dili şişen ve boğazı ağrımaya başlayan Taylor’a bademcik iltihabı tanısı koyan doktor reçetesine penisilin yazdı. Taylor, piercingi taktırdıktan 48 saat sonra yalnız yaşadığı evinde hayatını kaybetti.

Taylor’ın ölüm nedeni ile ilgili hazırlanan adli tıp raporunda, piercingin kanda enfeksyiona yol açarak, ölümcül sonuçlar doğuran streptokok basiline neden olduğu belirtildi. Uzmanlar piercing takma işlemlerinin, son derece steril koşullarda gerçekleştirilmesi gerektiğini söylerken, Amanda’nın annesi ise “Her zaman sözümü dinleyen bir kızdı. Beni ikna etmek için dilinde piercing olan hayran olduğu ünlüleri gösterdi. Keşke o gün ona hayır deseydim” diyerek pişmanlığını dile getirdi. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme