Dünya Hali

Parlak Kasa Tutkunlarına Microsoft’tan Uyarı!

Eğer siz de ayna gibi parlayan bir Xbox 360 almayı planlayanlardansanız elinizi çabuk tutmanızda yarar var. Çünkü Microsoft, bundan böyle üreteceği Xbox 360’larda parlak kasa kullanmayacağını resmen açıkladı. Yeni Xbox..

Parlak Kasa Tutkunlarına Microsoft’tan Uyarı!

Eğer siz de ayna gibi parlayan bir Xbox 360 almayı planlayanlardansanız elinizi çabuk tutmanızda yarar var. Çünkü Microsoft, bundan böyle üreteceği Xbox 360’larda parlak kasa kullanmayacağını resmen açıkladı. Yeni Xbox 360’ların tümü mat kasa ile birlikte gelecek.

Xbox Live baş programcısı Larry Hryb’in de doğruladığı bu kararın altında, parlak kasalarsa yaşanan parmak izi sorununun yattığı düşünülüyor. Şikayetlerden sıkılan Microsoft’un böyle bir karar alması, yine de birçok kişiyi şaşırttı.

Hyrb, açıklamasında parlak kasalı Xbox 360 almak isteyenleri acele etmeye çağırsa da açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi. Gelecekte "Limited Edition" olarak, sınırlı sayıda parlak kasalı Xbox 360 üretebileceklerini söyleyen Hyrb, bunun ilk örneğinin yakında piyasada olması beklenen Gears of War 3 bundle paketi olabileceğini belirtti.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL