Dünya Hali

Özkök’ün Kaderi İki Dudağının Arasında

Ertuğrul Özkök dün gece canlı yayına neden çıkmadı? Üstelik de patronu Aydın Doğan arayıp "çık namusunu temizle" demiş olmasına rağmen.. Sosyal medyada bu nokta dikkatlerden kaçmadı. Özdemir, ""Yuh be!" diyerek..

Özkök’ün Kaderi İki Dudağının Arasında

Ertuğrul Özkök dün gece canlı yayına neden çıkmadı? Üstelik de patronu Aydın Doğan arayıp "çık namusunu temizle" demiş olmasına rağmen.. Sosyal medyada bu nokta dikkatlerden kaçmadı. Özdemir, ""Yuh be!" diyerek tepkisini koydu.

Twitter Aydın Doğan’ın bomba açıklamaları ile sallanırken, kim Aydın Doğan ile dalgasını geçti, kimi sert eleştirilerle yüklendi.

Cüneyt Özdemir ise patronuna destek verip Ertuğrul Özkök’e çaktı. Özkök’ün kaçtığını söyleyen Özdemir’in şu twitleri dikkate değer;

AYDIN DOĞAN "ÇIK NAMUSUNU TEMİZLE" DEDİ AMA…

Aydın Doğan, Özkök’ü arayıp ekrana çıkmasını istemiş ama Özkök çıkmamış. Aydın Doğan dün geceki canlı olay olan canlı yayında bu durumu da açıkladı:

"Ben Ertuğrul’u aradım ve dedim ki ‘Ya çık namusunu temizle dedim. Oda dedi ki yarın yazı yazacağım. Bende dedim ki kardeşim ne yazacaksın bu arkadaş inandırıcı şekilde beni gönderdiler, ben konuştum diyor."

YUH BE! YUH!

*Aydın Doğan’ın bile canhıraş kanal kanal gezip mesleğimizi savunduğu bir gecede (yönetici) gazeteciler (Ertuğrul Özkök) tüyüyor. Yuh be! YUH!

*Aydın Doğan, Zafer Mutlu bu gece dimdik dururken, Ertuğrul Özkök’ün ‘Tarafsız Bölgeye ‘çıkmaya cesaret edememesi büyük hayalkırıklığıdır.

*Aydın Doğan’a helal olsun. Medyada (içten) konuşan tek medya patronu. Tüm baskılara rağmen her dönem karınca kararınca direniyor….

*Benim yayınlarım nedeniyle Aydın Doğan’ın üzerindeki siyasi baskıların da farkındayım.(alınmam,kızamam).Dayanabileceğimiz kadar dayanacağız.

70 YAŞINDAKİ ADAMI UYUTMUYORLAR!

Twitterdaki Aydın Doğan fırtınasında Taraf’tan Yıldıray Oğur, Bugün’den Nuh Gönültaş, Sabah’tan Sevilay Yükselir ve Star’dan Ergun Babahan etkin isimlerdi. Babahan ile Yükselir, Doğan ile dalga geçtiler.

İşte atılan twitler;

YILDIRAY OĞUR: *Aydın Doğan televizyonda en çok şerefsiz deme rekorlarını alt üst etti. *Telefonla Aydın Doğan hakkımı kullanmak istiyorum.

NUH GÖNÜLTAŞ: *Aydın Doğan’ın televizyonlara telefonla katılması meşhurdur. Bir zamanlarda İçişleri Bakanı Sadettin Tantan’ı da aynı şekilde harcamıştı.

SEVİLAY YÜKSELİR: *Flaşşşş…Aydın Doğan beni aradı az önce ve dediki; "Müsaitsen sana da bağlanmak istiyorum .Bende cevaben dedimki Aydın Doğan’a "Kusura bakmayın bizim papaz derin uykuda.Sırf sizin için kaldırırsam beni aaroz eder.Sabah görüşelim:))

ERGUN BABAHAN: *Bu geceden çıkan kıssadan hisse: Aydın Doğan medya patronu ise ben çaydanlığım"

*Ulan 70 yaşındaki adama uyku uyutmuyorlar… *Bence Aydın Doğan artık izdivaç programı yapsın bence…

Ertuğrul Özkök bugün köşesinden Aydın Doğan’a, "Bahattin Yücel "Evet Ertuğrul Özkök bana böyle bir şey söyledi" derse, bu istifa mektubumu o an yürürlüğe koyunuz" diyerek kellesini giyotine uzattı.

Artık Özkök’ün kaderi Eski Turizm Bakanı Bahatti Yücel’in iki dudağı arasında. Medya dünyası Bahattin Yücel ne diyecek diye merakla beklerken, Yücel twitterdan dün yazdığı 2 cümle ile Özkök’ü aklamayacağının işaretini verdi.

Söylediği "ne evet, ne hayır"…
Özkök’ü temize çıkarmadığı gibi "iddiayı da kısmen doğruladı"…

Twitterda gazetecilerin "Can Ataklı’nın ifşası doğru mu?" sorusuna aynen şu karşılığı verdi;

*"Doğru yanları var ama bu nedenle istifa etmedim. Tarihleri sanırım karıştırdı."

internethaber.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL