Dünya Hali

Oyuncu Olmak İçin 18 Estetik Operasyon

Akbaş toptan gıda işi yapan bir firmanın eğitim departmanında çalıştığını, daha sonra Ankara’da faaliyette bulunan bir ajanstan aldığı teklifle hayatının değiştiğini söyledi. Aldığı teklif üzerine bir televizyon dizisinde oyunculuğa başladığını..

Oyuncu Olmak İçin 18 Estetik Operasyon

Akbaş toptan gıda işi yapan bir firmanın eğitim departmanında çalıştığını, daha sonra Ankara’da faaliyette bulunan bir ajanstan aldığı teklifle hayatının değiştiğini söyledi.

Aldığı teklif üzerine bir televizyon dizisinde oyunculuğa başladığını anlatan Akbaş, bu sürede oyunculuğa iyice merak sardığını belirterek, ”İlk önceleri çene ve diş yapımdaki aşırı düzensizliği gidermek için ortodonti tedavisine başladım. Bu tedaviye başladığımda ünlülerin yüzlerinde yaptırdıkları estetik ameliyatlardan da etkilenerek doktorlara yüzümdeki, çenemdeki ve kulaklarımdaki istemediğim görüntüleri nasıl giderebiliriz diye sürekli sordum ve araştırdım” dedi.

Geçirdiği operasyonların ve tedavinin yaklaşık 1,5 yıl sürdüğünü ifade eden Akbaş, bu süre zarfında da bir taraftan çeşitli oyunculuk eğitimleri aldığını kaydetti.

Uzun süren tedavide 6 yılda biriktirdiği tüm birikimlerini harcadığını vurgulayan Akbaş, ”11 estetik ameliyat, yedi estetik işlem olmak üzere toplam 18 operasyon geçirdim. Kepçe kulak ameliyatı, çift çene ameliyatı, çene ucu tıraşlaması, burun küçültülmesi, ben alımı, geniz eti ve ortodonti tedavisi gibi birçok ameliyattan geçtim. Bu işlemler için bu güne kadar 52 bin lira para harcadım” diye konuştu.

Kendisini oyunculuğa taşıyan o eski yüz şeklini istemediği için bu işlemleri yaptırdığını vurgulayan Akbaş, ”Operasyonlar sonucunda şimdi bambaşka biri oldum. Çekimleri bayramdan sonra devam edecek sevilen bir polisiye dizide rol almak için anlaştım. Allah nasip ederse bu diziden başlayarak çok daha farklı dizilerde rol almaya devam edeceğim” dedi.

Trt.net.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL