Dünya Hali

Oğuz Sokakta Komşuların İftarı

Bayrampaşa Belediyesinin ramazana özel olarak hayata geçirdiği komuşuluk iftarlarında Cevatpaşa Mahallesi Oğuz Sokakta 4000 i aşkın Bayrampaşalı komşu bir araya geldi. Haberin Foto Galerisi için Tıklayınız… RAMAZANIN 10.GÜNÜ 70.000 BAYRAMPAŞALIYA ULAŞTIK Mübarek..

Oğuz Sokakta Komşuların İftarı

Bayrampaşa Belediyesinin ramazana özel olarak hayata geçirdiği komuşuluk iftarlarında Cevatpaşa Mahallesi Oğuz Sokakta 4000 i aşkın Bayrampaşalı komşu bir araya geldi.

Haberin Foto Galerisi için Tıklayınız…

RAMAZANIN 10.GÜNÜ 70.000 BAYRAMPAŞALIYA ULAŞTIK

Mübarek ramazan ayının onuncu gününde toplam 40.000 Bayrampaşalıya ulaşarak komşuluk değerlerinin tekrar kazanmasında büyük rol oynayan bayrampaşa belediyesi "Komşuluk İftarları" tüm hızı ve renkliliği devam ediyor.

CEVATPAŞA MAHALLESİ OĞUZ SOKAKTA 4.000 BAYRAMPAŞALIYLA BERABER İFTAR KEYFİ

Cevatpaşa Mahallesi oğuz sokakta  500 metrelik bir  alanı trafiğe kapatan Bayrampaşa Belediyesi akşam saatlerine doğru tüm hazırlıklarını tamamladı.

İftara katılan bütün Bayrampaşalılarla  selamlaşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tüm bayrampaşalıları kucakladığı selamlama konuşmasında:"Sevgili Bayrampaşalılar.Hepinizin tuttuğu oruçları allah kabul etsin.Mübarek ramazan ayınız umarım bereketli,sağlıklı,huzurlu geçiyordur.Bayrampaşa Belediyesi olarak ramazan ayını en güzel şekilde yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Balkan topraklarında soydaş ve yurttaşlarımızla beraber aynı sofralarda aynı yüreklerde iftarımızı paylaşırken burada bayrampaşa sokak ve caddelerinde siz saygıdeğer Bayrampaşalılarla bu güzel iftar akşamlarını yaşıyoruz.Siz her şeyin en güzeline layıksınız.Bundan sonra ki her programda bu güzel akşamları aratmayacak organizasyonları hep beraber yaşayacağız inşallah. Bu vesile ile hepinize afiyet olsun derken bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.Allah’a emanet olun"dedi.

ÇOCUKLARA ÖZEL DAĞITILAN BALON VE ŞEKERLER İFTAR’A RENK KATIYOR.

Cevatpaşa Mahallesi OĞUZ sokakta iftar öncesi çocuklara dağıtılan balonlar, şekerler ve Osmanlı macunu özlenen eski ramazan iftarlarını aratmadı.Komşuluk İftarlar’ı BAYGEM(Bayrampaşa gençlik merkezi)’li  gençlerin orta oyunu,ilahiler,kuran-ı kerim tilaveti ve açılan iftarla son buldu.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL