O Dilenci Jack Nicholson’la Aynı Filmde!

Dünya Hali
KASIM CİNDEMİR / WASHINGTON Geçen hafta ABD’nin "en çok konuşulan adamı" haline gelen "altın sesli evsiz dilenci" Ted Williams, Hollywood’un en önde gelen aktörlerinden...
EMOJİLE

KASIM CİNDEMİR / WASHINGTON

Geçen hafta ABD’nin "en çok konuşulan adamı" haline gelen "altın sesli evsiz dilenci" Ted Williams, Hollywood’un en önde gelen aktörlerinden Jack Nicholson ile aynı filmde oynamaya hazırlanıyor. ‘Exit 102’ adlı filmin senaristi ve yönetmeni Peter Dobson, Ted Williams’a rol vermeyi düşündüklerini, ancak henüz teklif yapmadıklarını söyledi.

Columbus kentinde yaşayan evsiz bir dilenci olan Ted Williams’ın bir videosu Youtube ve Columbus Dispatch Gazetesi’nin internet sitesinde yer almıştı. Eski bir radyo spikeri olan Williams, altın sesi ve mükemmel diksiyonu ile videoyu izleyenleri hayretlere düşürmüş, teklif üstüne teklif almaya başlamıştı. Cleveland Cavaliers basketbol takımı, Williams’a hem iş, hem de ev vermeyi önerdi. İyi reyting yapan TV programlarına konuk olan Williams, yıllardır görmediği 90 yaşındaki annesiyle de buluştu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme