Dünya Hali

Nilüfer Saçlarını Kazıttı

Geçen ekim ayında meme kanseri teşhisi konulan pop müziğin güçlü yorumcusu Nilüfer, kemoterapi sırasında dökülmeye başlayan saçlarını tamamen kazıttı. Nilüfer, ameliyat sonrası bir süre kemoterapi görüp görmemek konusunda kararsız kalmış..

Nilüfer Saçlarını Kazıttı

Geçen ekim ayında meme kanseri teşhisi konulan pop müziğin güçlü yorumcusu Nilüfer, kemoterapi sırasında dökülmeye başlayan saçlarını tamamen kazıttı.

Nilüfer, ameliyat sonrası bir süre kemoterapi görüp görmemek konusunda kararsız kalmış ancak daha sonra yurtdışında danıştığı doktorların da tavsiyesiyle koruma amaçlı tedaviye başlamıştı. Milliyet’in haberine göre; 7 haftadır kemoterapi gören şarkıcı 5 seans sonra evinde ilaç tedavisine devam edecek.

YENİ ALBÜM GELİYOR

Sevgilisi ünlü karikatürist Latif Demirci’nin bir an olsun yalnız bırakmadığı Nilüfer, geçen günlerde "Kemoterapinin o kadar da korkulacak bir şey olmadığını söyleyebilirim. Saçlarım üç gün önce dökülmeye başladı. Tuhaf bir duygu ama bunun için hiç üzülmüyorum. Bu mesele, tedavinin en önemsiz kısmı bence. Üstelik, daha sonra saçlarım kıvırcık da çıkabilirmiş. Çok komik olacak!" açıklaması yapmıştı.

Nilüfer, hastalığına rağmen müzik çalışmalarını da aksatmıyor. Sanatçı bir yandan da geçen yılın en çok satan 3. albümü olan ’12 Düet’in 2’incisi için hazırlık yapıyor.

Ahaber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL