Dünya Hali

Nihat Doğan Bombaladı

Nihat Doğan, ‘Ayı oynatıcı’ dediği Müjdat Gezen ile ‘Sarhoş taklitçisi’ diye eleştirdiği Levent Kırca’ya ateş püskürdü. Küs olduğu Kırmızıgül’e ise övgü yağdırdı. Kendine özgü tarzıyla magazin dünyasında dikkat çeken türkücü..

Nihat Doğan Bombaladı

Nihat Doğan, ‘Ayı oynatıcı’ dediği Müjdat Gezen ile ‘Sarhoş taklitçisi’ diye eleştirdiği Levent Kırca’ya ateş püskürdü. Küs olduğu Kırmızıgül’e ise övgü yağdırdı.

Kendine özgü tarzıyla magazin dünyasında dikkat çeken türkücü Nihat Doğan, iki ünlü ismi kızdıracak açıklamalar yaptı. Müjdat Gezen ve Leven Kırca’yı yerden yere vuran Nihat Doğan, arasının kötü olduğu Mahsun Kırmızıgül’den ise övgüyle söz etti. Gezen ve Kırca’ın sürekli bravo almasını eleştiren türkücü, yeni bir kavganın fitilini daha ateşledi.

İDEOLOJİLERİ AYNI
Doğan, "Altı Oklar’ın sanatçısı ayı oynatıcıyla sarhoş taklidi yapanlar iyi sanatçı olarak anılıyorlar. Bunlar aynı ideolojinin sahipleri olduğundan bravo alırlar. Mahsun Kırmızıgül gelir tırnaklarıyla kazıya kazıya filmler yapar. Milyonlar bu filmleri izler ve büyük beğeni kazanır ama kötü sanatçı olarak anılır" diye konuştu.

KADIRGALI’YI UNUTMADI!
Nihat Doğan eski aşkı Seda Sayan’a da gönderme yaptı. Doğan, "O hanım, benimle beraberken neredeydi, şimdi nerede? Kimin kime ne kattığını o zaman konuşalım" dedi.

* Doğan, "Ayı oynatıcıyla sarhoş taklidi yapanlar iyi sanatçı olarak anılıyor" diyerek tepki gösterdi.

* Müjdat Gezen ve sarhoş taklidiyle yıllardır izlenen Levent Kırca’nın bu eleştiriler karşısında nasıl bir tepki vereceği merak Nihat Doğan konusu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL