Dünya Hali

Ne Giyeceğim Derdine Son!

Takımlar ve gömlek: Gömleklerle tammalayacağınız etek-pantolon ve ceketler size garantili bir ofis şıklığı sunar. Gömleğinizin kumaşına ve modeline dikkat edin. Ofiste transparan modellerden uzak durun. Tişört: Baskılı, aykırı mesajlar içeren,..

Ne Giyeceğim Derdine Son!

Takımlar ve gömlek: Gömleklerle tammalayacağınız etek-pantolon ve ceketler size garantili bir ofis şıklığı sunar. Gömleğinizin kumaşına ve modeline dikkat edin. Ofiste transparan modellerden uzak durun.

Tişört: Baskılı, aykırı mesajlar içeren, logolu tişörtlerden kaçının. Straplez tişörtler de işyerine uygun olmaz. Serbest kıyafet gününüz varsa sade bir tişört seçmek daha doğru olur.

Etek: Etek giyerken boyuna özen gösterin. Pilili ve evaze kesimler sizi daha ettirir. Dar kesimli eteklerin oturduğunuzda kısalacağını göz önünde bulundurun.

Ayakkabı: Yanınızda mutlaka düz ve topuklu olarak iki alternatifiniz bulunmalı. Rahatlığınız ön plandayken trendlerden ve davetlerden de uzak kalmamalısınız. İnce topuklu ayakkabılar gün boyu sizi yoruyorsa dolgu topukluları da tercih edebilirsiniz.

Pantolon: Yoğun günlerin kurtarıcısı pantolonlara dolabınızda yer açın. Sizi rahat ettirmekle kalmaz kusurlarınızı da en iyi şekilde kamufle ederler. Tayt, kapri, şort gibi seçenekler ise kariyeriniz için uzak durmanız gereken parçalar arasında.

Aksesuarlar: Kıyafetlerinizi zarif aksesuarlarla tamamlamak kendinize ve karşınızdakine verdiğiniz önemin altını çizecektir. Ancak seçimleriniz sade olmalı. İnci kolye ve küpeler en rahat kullanabileceğiniz, genelde her kıyafete uyan aksesuarların başında gelir.

Mynet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL