Müslüm Gürses’in son durumu nasıl?

Dünya Hali
Kalp ameliyatının ardından karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alınan Müslüm Gürses’in durumuyla ilgili CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu üzerinden mesaj geldi. Hayat arkadaşı Muht...
EMOJİLE

Kalp ameliyatının ardından karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun

bakıma alınan Müslüm Gürses’in durumuyla

ilgili CHP

lideri Kemal Kılıçdaroğlu üzerinden mesaj geldi.

Hayat arkadaşı Muhterem Nur’un verdiği bilgiye göre Gürses iyiye gidiyor.

CHP’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu, sanatçı Muhterem Nur’u telefonla arayarak Gürses’in sağlık durumunu sordu.

BUGÜN DÜNDEN DAHA İYİ

Nur, ”Müslüm Baba’nın bugün dünden iyi olduğunu” söyleyince Kılıçdaroğlu, ”Yarın bugünden de daha iyi olmasını ve eskiden olduğu gibi aramıza dönmesini, normal yaşamını sürdürmesini diliyorum. Lütfen en iyi dileklerimle, acil şifa temennimi kendisine iletiniz. Sevenleri, hepimiz bir an önce sağlığına kavuşmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, Müslüm Gürses’i taburcu olduktan sonra da ziyaret etmek istediğini bildirdi. Nur da bundan memnuniyet duyacaklarını kaydetti.

NE ZAMAN YOĞUN BAKIMDAN ÇIKACAK?

Memorial Hastanesi yetkililerinin verdiği bilgiye göre Müslüm Gürses’in şuuru açık. Derin bir koma hali yaşamıyor. Solunum cihazına bağlı olarak diyaliz tedavisi gören Gürses’in bu tedavi nedeniyle ağrıları bulunuyor.

Müslüm Gürses’in ne zaman yoğun bakımdan çıkacağına dair soruları doktorlar henüz yanıtlayamıyor.

GÖZ TEMASI KURUYOR AMA KONUŞAMIYOR

Müslüm Gürses kendine geldiği anlarda göz teması kurmasına rağmen henüz konuşamıyor. Elini kaldırarak iletişim kuran Gürses’in sigara nedeniyle ciğer sorunu yaşadığı bildiriliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme