Motosiklete binen keçi şaşırtıyor

Dünya Hali
1 yaşındaki keçisine ‘Gundi’ adını veren Şen, onunla vakit geçirmekten çok hoşlandığını belirterek, "Gundi bizim elimize doğdu. Öksüz kalınca elimde süt içirdim. Bana çok alıştı. Küçü...
EMOJİLE

1 yaşındaki keçisine ‘Gundi’ adını veren Şen, onunla vakit geçirmekten çok hoşlandığını belirterek, "Gundi bizim elimize doğdu. Öksüz kalınca elimde süt içirdim. Bana çok alıştı. Küçük yaşından beri onunla oynuyorum. Özellikle motosikletime binmeyi ve benimle yarışmayı çok seviyor. Birlikte markete gidiyoruz" dedi.

Gundi’nin bir köpek gibi kendisini takip ettiğini, komutuyla birlikte motosikletine çıktığını belirten Şen, motor sesi korkusunu yenmeyi başarabilirse Gundi’yle birlikte motosiklete bineceklerini dile getirerek, "Gundi ile birlikte yatıyorum. Benim için çok kıymetli. Şu an bin lira para verseler kılına dokundurmam. Kurban Bayramı’nda kesmeye elim varmaz. Bunun etini yiyemem. Mümkün mertebe Gundi’ye bakacağım" dedi.

Gundi’nin tütün yemeyi sevdiğini de dile getiren Şen, "Gundi benim sigara içmemi istemiyor. Tütün torbasını elime aldığımda tütünü yemek için elimden alıyor" diye konuştu.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme