Midesinden 80 bin dolar çıktı!

Dünya Hali
Kolombiya’nın Medellin kenti havaalanında midelerinde 80 bin dolar bulunan 2 kişinin yakalandığı bildirildi.Medellin Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, naylona sarılı dolarları uyu...
EMOJİLE

Kolombiya’nın Medellin kenti havaalanında midelerinde 80 bin dolar bulunan 2 kişinin yakalandığı bildirildi.Medellin Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, naylona sarılı dolarları uyuşturucu kaçakçılarının eroin ve kokaini kaçırma yönteminde olduğu gibi yutarak midelerinde kaçırmaya çalışan 2 kişinin yakalandığı belirtildi.

Açıklamada, 8 Eylül’de uçakla gelen Kolombiya vatandaşı bir yolcunun gözaltına alındığı ifade edilerek, sinirli davranışları dikkati çeken bu kişinin götürüldüğü karakolda para yuttuğunu itiraf ettiği kaydedildi.

Öte yandan, Kosta Rika’dan gelen ve Venezüella pasaportu taşıyan bir kişinin de dün havaalanında yakalandığı kaydedilerek, gözaltına alınan söz konusu kişinin de midesinde para taşıdığının ortaya çıktığı bildirildi.

İşadamı olduklarını ve birbirlerini tanımadıklarını söyleyen söz konusu 2 kişi hakkında ”kara para aklama” suçlamasıyla dava açılacak.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme