Meteoroloji uyardı! Yağış geliyor

Dünya Hali
Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği İstanbul, 30 Kasım Cuma gününden itibaren yağışlı havanın etkisine girecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, İs...
EMOJİLE

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği İstanbul, 30 Kasım Cuma gününden itibaren yağışlı havanın etkisine girecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, İstanbul’da, son günlerde mevsim normallerinin 3-4 derece üstünde seyreden hava sıcaklıkları gündüz 17-18 derece, gece de 8-10 derece civarında hissediliyor.

CUMA GÜNÜ VE HAFTA SONU YAĞIŞ VAR

Bugün ve yarın parçalı az bulutlu ve güneşli havanın etkili olacağı kentte, 30 Kasım Cuma günü ve hafta sonu yağış bekleniyor.

SICAKLIK DÜŞÜYOR

Kentte, cuma günü ve hafta sonu lodosun etkisiyle hava sıcaklıklarında azalma olmayacağı belirtildi.

Meteoroloji bugün itibari ile Muğla ve Antalya’daki sağanak yağışa karşı uyarıyor

MARMARA: Genellikle parçalı bulutlu, bölgenin batı kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor. Rüzgarın Çanakkale çevrelerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli olarak (30-60 km/s) esmesi bekleniyor.

EGE: Genellikle parçalı bulutlu, kıyı kesimlerinin çok bulutlu, Muğla çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor. Rüzgarın; akşam saatlerinden itibaren Kıyı Ege’de güney yönlerden kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ:Genellikle parçalı bulutlu, batı kesimlerinin çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren Antalya çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU:Az bulutlu ve açık, zamanla bölge genelinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ:Az bulutlu ve açık, zamanla bölge genelinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ:Az bulutlu ve açık, zamanla bölge genelinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

DOĞU ANADOLU:Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU:Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin kuzey ve doğu kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

AA
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme