Koyunlar Trafiği Alt Üst Etti

Dünya Hali
Ayvalık ilçesindeki olay, ilçenin ünlü bölgelerinden Paşa Limanı’nda meydana geldi. Çamlıktan sonra ünlü Sarımsaklı’ya doğru uzanan Paşa Limanı’ndaki olayda, başlarında sahibi veya ç...
EMOJİLE

Ayvalık ilçesindeki olay, ilçenin ünlü bölgelerinden Paşa Limanı’nda meydana geldi. Çamlıktan sonra ünlü Sarımsaklı’ya doğru uzanan Paşa Limanı’ndaki olayda, başlarında sahibi veya çobanı bulunmayan bir grup koyun ana caddeye çıktı.

Sahil kenarındaki ana arterde koşar adım giden koyunları karşılarında gören araç sürücüleri ne yapacağını şaşırdı. Yolun sol şeridinde ilerleyip kazaya davetiye çıkaran yaklaşık 50 adet küçükbaş hayvan çevredeki vatandaşların da şaşkın bakışları arasında hiç ayrılmadıkları caddede koşar adım gitmeye devam etti. Sürünün akıbeti bilinmezken bu ilginç olay anını ise Balıkesirli fotoğraf sanatçısı, eski gazetecilerden Orhan Doruk kare kare görüntüledi. Orhan Doruk, "Burası Ayvalık’ta Çamlık’tan sonra Sarımsaklı’ya doğru gidilen Paşa Limanı. Bunlar muhtemelen bir yerden kaçmış sürü. Caddede görünce şaşırdım hemen makinemle görüntüledim. Sürücüler büyük şaşkınlık yaşadı, tehlike atlattılar. Koyunlar yol boyu koşar adım gittiler" dedi.

Dünyaca ünlü turizm ilçesinde yaşanan bu otantik an ilginç bir görüntü olarak kayıtlara geçti.

İHA
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme