Komşusuna 12.5 milyon dolarlık servet bıraktı!

Dünya Hali
Gray’in talihini değiştiren olay, 2005 yılında oturduğu evin hemen yanındaki villaya yalnız bir yaşlı kadının taşınması oldu. O zaman 91 yaşında olan Betty Harris, kendisini huzurevine yerleştir...
EMOJİLE

Gray’in talihini değiştiren olay, 2005 yılında oturduğu evin hemen yanındaki villaya yalnız bir yaşlı kadının taşınması oldu.

O zaman 91 yaşında olan Betty Harris, kendisini huzurevine yerleştirmek isteyen yeğenlerine kızmış ve ayrı bir eve taşınmıştı. Ancak yaşlı kadına yardım eden kimse yoktu. Gray, her sabah komşusunun alışverişini yapmaya, evini temizlemeye ve onun için yemek pişirmeye başladı.
Hastalandığında kendi aracıyla hastaneye bile götürdü. 2009 yılında yaşlı kadın vefat ettiğinde ise vasiyetinde 12.5 milyon dolarlık servetini komşusu Gray’a bıraktığı ortaya çıktı.

Harris’in yeğenleri yargıya başvursa da mahkeme dün aldığı kararla yaşlı kadının vasiyetini geçerli saydı ve tüm mirası Gray’a verdi. Gray, "Merhum dostuma gerçekten çok minnettarım" derken, sadece Harris’in bıraktığı evin haftalık kirasının 2 bin 800 dolar olduğu belirtildi.

haber7.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme