Dünya Hali

Komedi Filmi Gibi Mobese Görüntüleri

İŞTE O ANLAR!.. Adana’da mobese kameralarına yansıyan görüntülerde gece bisikletiyle köpeklerden kaçan bir kişi aydınlatma direğine çarparken, bir başka görüntüde yol ortasında düşürdüğü kasayı almaya çalışan sürücünün aracı hareket edince komik görüntüler..

Komedi Filmi Gibi Mobese Görüntüleri

İŞTE O ANLAR!..

Adana’da mobese kameralarına yansıyan görüntülerde gece bisikletiyle köpeklerden kaçan bir kişi aydınlatma direğine çarparken, bir başka görüntüde yol ortasında düşürdüğü kasayı almaya çalışan sürücünün aracı hareket edince komik görüntüler ortaya çıktı.

Şehirlerde cadde ve bulvarlara yerleştirilen mobese kameralarının ardından ilginç görüntüler ortaya çıkmaya başladı. Adana’da da mobese kameralarına vatandaşların düştüğü komik anlar saniye saniye yansıdı.

7 Mart 2010 tarihinde Mısır Çarşısı girişi Saydam Caddesi’nde alkollü olduğu gözlenen ve ayakta güçlükle duran bir kişi görülüyor. Duvara yaslanarak ayakta güçlüklü duran alkollü şahıs biranda kendini yerde buluyor. Yanında bulunan vatandaşlar şahsı kaldırmaya çalışıyor ama şahıs o kadar çok alkol almış ki vatandaşların yardımıyla bile ayakta durmakta güçlük çekiyor. Uzun süre kendine gelemeyen vatandaşı o an orada bulan şahıslar kaldırarak duvara yaslayıp oturtuyorlar. İkinci olayda ise yolda yürüyen bir şahsın içme suyu şebekesinde meydana gelen patlamadan dolayı oluşan su dolu çukura düştüğü görülüyor.

İHA
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL