Dünya Hali

Kız Kardeşler Kazadan Yürüyerek Çıktı

Hurdaya dönen otomobilden yürüyerek çıkan abla-kardeş ambulansla hastaneye götürüldü.Kaza saah 09.00 sıralarında E-5 karayolu Kadıköy istikameti, Otosan Köprü mevkiinde meydana geldi. Kardeşi Gamze Oransayoğlu (27) ile birlikte 34 EE 2884..

Kız Kardeşler Kazadan Yürüyerek Çıktı

Hurdaya dönen otomobilden yürüyerek çıkan abla-kardeş ambulansla hastaneye götürüldü.Kaza saah 09.00 sıralarında E-5 karayolu Kadıköy istikameti, Otosan Köprü mevkiinde meydana geldi. Kardeşi Gamze Oransayoğlu (27) ile birlikte 34 EE 2884 plakalı otomobilleriyle seyir halindeki Gözde Oransayoğlu Yahşi (28), bilinmeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Önce yol ortasındaki beton bariyerlere çarpan otomobil daha sonra da takla attı.

Ters dönüp yolun ortasında duran otomobil içindeki yaralı kardeşlerin yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Otomobil içinden çıkartılan kardeşler yol kenarına alındı. Defalarca takla atan otomobilden çıkartılan kardeşlerin yürüyerek ambulansa binmesi dikkat çekti. Ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

Kaza anını anlatan bir görgü tanığı, otomobilin önce yol ortasındaki beton bariyerlere çarptığını sonra da takla atarak durduğunu söyledi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL