Dünya Hali

Karşınızda Sosyal Medyanın 10 Türk Starı

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter, ünlüler arasında da oldukça popüler. İşte gündelik hayatta başlarından geçen olayları, 140 karaktere sığdırarak anlatmanın tadını çıkaran ve adından en çok söz ettiren 10 ünlü..

Karşınızda Sosyal Medyanın 10 Türk Starı

 

Sosyal paylaşım sitesi Twitter, ünlüler arasında da oldukça popüler. İşte gündelik hayatta başlarından geçen olayları, 140 karaktere sığdırarak anlatmanın tadını çıkaran ve adından en çok söz ettiren 10 ünlü isim…

EROL KÖSE
Erol Köse, ünlülerle ilgili yazdıkları yüzünden en çok öfke duyulan isim. Hakkında açılan hakaret davalarının da ardı arkası kesilmiyor. @drerolkose: Sinem Kobal oyunculuğu, Teoman müziği, paşalar karargahı bıraktı. Hadise’nin de obezite nedeniyle şarkıcılığı bırakması gerekiyor!

MEHMET ALİ BİRAND
Mehmet Ali Birand, Twitter’da oldukça özel bilgilerini paylaşarak dikkatleri çekiyor.. @mabirand- 32gun: Sevgili arkadaşlar, ishalim nihayet bitti. Yine de o kadar yorgun düşüyor ki insan, dinlenmeye ihtiyacım var.

BEKİR COŞKUN
Yazar Bekir Coşkun’u, kısa sürede 7 bin kişi izlemeye aldı. @bkrcoskn: İlk kez buralara geliyorum. Yeni mahalleye taşınmış gibi… Sağolun komşular…

CEM YILMAZ
Hesap açtığı Twitter’da uzun süre hiç tweet yazmayan Cem Yılmaz suskunluğunu, Gani Müjde’nin "Hiç tweet atmayan Cem Yılmaz’ı takip eden 750 bin kişi! Şaka mısınız?" tweet’i üzerine bozmuş, ancak yazdığı tweet’i kısa bir süre sonra silmişti. İşte o tweet: @CMYLMZ: Nasreddin Hoca’ya demişler; ‘Hocam, 750 bin takipçin var’. Demiş; ‘Banane’. ‘Ama seni takip ediyorlar’. Demiş; ‘Sanane’!

MELİH GÖKÇEK
Melih Gökçek; kendisine hakaret edenlere ceza ve tazminat davası açacağını Twitter’dan duyurdu. Ayrıca takipçileriyle birlikte yemekler düzenledi, kendisiyle ilgili açıklamalara cevap verdi. Böylece Twitter’ın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. @06melihgokcek: Melih Gökçek’in danışmanının notudur: Twitter’ımız limitini doldurduğu için başkanımız selam vermeden ayrılmıştır.

NİHAT DOĞAN
‘Tek rakibim Erol Köse’ diyerek Twitter’da geç de olsa bir hesap açan ünlü şarkıcı Nihat Doğan; ilk tweet’ini canlı yayında atmıştı. İşte o tweet: @nihatdogannn: İtler istiyor diye, atlar ölmez.

YILMAZ MORGÜL
Yılmaz Morgül, ilginç tweet’leriyle olay yaratmayı başarıyor. Twitter’da her gün onlarca kişi tarafından ‘retweet’ edilen Morgül, sözleriyle herkesi eğlendirdi. @YLMZMRGL: Bir insan kendini inşa etmeden üst kata çıkmamalıdır.

AHMET HAKAN
Ahmet Hakan, gözünü Ankara Belediye Başkanlığı’na dikerek, başkan olduğu takdirde yapacaklarını duyurmak amacıyla Twitter’ı kullandı. @ahmethc: Şaka yahu şaka… Amma çok Melihçi varmış… Hepsi de amma küfürbazmış. Tamam, aday olmuyorum. Hepsi şakaydı. (Digitalage dergisi)

HİLAL CEBECİ
Hilal Cebeci ‘Yok Böyle Dans’ programına kırgın olduğunu yazdı. @hilalcebeciii: Onlara kırgınım. Bir daha bu yapım şirketinden gelicek hiçbir projede yer almayacağımı bildiririm.

DOĞUŞ
Doğuş, Twitter’da paylaştığı çıplak pozlarla adından sıkça söz ettirdi. Şarkıcı, çektirdiği fotoğrafta çıplak vücudunu bir saksı çiçek ile kapattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL