Dünya Hali

Kanser değil bel fıtığıymış!..

Kadir İnanır’ın yeğeni Levent İnanır, sabah saatlerinde ortaya atılan ünlü oyuncunun akciğer kanseri olduğu hakkındaki iddiaların ‘abartıldığını’ söyledi. Yakın dostu Saffet Ulusoy’un cenazesine katılmayan ve geçen hafta rahatsızlığı nedeniyle hastanede..

Kanser değil bel fıtığıymış!..

Kadir İnanır’ın yeğeni Levent İnanır, sabah saatlerinde ortaya atılan ünlü oyuncunun akciğer kanseri olduğu hakkındaki iddiaların ‘abartıldığını’ söyledi.

Yakın dostu Saffet Ulusoy’un cenazesine katılmayan ve geçen hafta rahatsızlığı nedeniyle hastanede biyopsi sonucu akciğer kanseri olduğuna dair çıkan haberlere usta oyuncu Kadir İnanır’ın yeğeninden açıklama geldi.
 
Bu haberlerin ardından  Levent İnanır, usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili olarak;

"Kadir İnanır şu anda bel fıtığı ameliyatı oluyor. Kısa bir süre önce ciğerinde bir leke tespit edildi. Onun tedavisine başlanacak. Olay abartıldığı kadar ciddi değil. Kendisi çok zor koşullarda çalıştı. Daha önce biz kendisine hep söylüyorduk. Bu çalışma koşulları bir gün senden çıkacak diyorduk. Bel fıtığı teşhisi daha önce konmuştu. Ancak son ana kadar direndi. Doktoru son raddedede; ‘Bu fıtığı almazsam ben de sana bir şey yapamayacağım’ diyerek ameliyata ikna etti. Ameliyat olmamak için çok direndi, biz yıllardır söylüyorduk. Bir biyoenerji uzmanına bile götüremedik. Hep, ‘Ben hallederim’ diyordu. Ama her şey çok güzel olacak. Tedavisi devam ediyor. Allah’a şükür vahim bir durum yok. Akciğeri ile ilgili bir sıkıntı yok." dedi.

gazeteport.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL