Kafasından 15 Yıldır İğne Çıkıyor!

Dünya Hali
Kafasından bugüne kadar 40 iğne çıkan Abdülkadir Özeren’in başında hâla 20’ye yakın iğne bulunduğu belirtildi. Şanlıurfa’da yaşayan 38 yaşındaki Abdulkadir Özeren’in kafa...
EMOJİLE

Kafasından bugüne kadar 40 iğne çıkan Abdülkadir Özeren’in başında hâla 20’ye yakın iğne bulunduğu belirtildi.

Şanlıurfa’da yaşayan 38 yaşındaki Abdulkadir Özeren’in kafasından 15 yıldır toplu iğne fışkırıyor. Kafasından bugüne kadar 40 iğne çıkan Özeren’in başında 20’ye yakın iğne bulunuyor.

Şanlıurfa’da terzi çıraklığı yapan Abdulkadir Özeren, 15 yıl önce karıştığı bir kavgada kafasına sert bir cisimle vurulunca bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi. Taburcu olduktan sonra başındaki ağrıları bir türlü geçmeyen Abdulkadir Özeren’in kafasından bir süre sonra iğne çıkmaya başladı.

Büyük bir şaşkınlık ve korku içinde hastaneye giden Özeren’in kafasının röntgeni çekildi. Röntgeni inceleyen doktorlar Özeren’in kafasında 60’a yakın iğne olduğunu belirledi. Ankara’da farklı hastanelerde 10 ameliyat geçirdiğini anlatan Özeren, kafasından bugüne kadar 40 iğne çıkarıldığını söyledi.

Başında hâla 20’ye yakın iğne bulunan Özeren, "Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki doktorlar, kalan iğneleri çıkarmak için yapacak bir şey olmadığını söyleyince Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne başvurdum" dedi.

Kafasındaki iğnelerin sürekli hareket ettiğini belirten Özeren, şöyle konuştu:

"İğnelerin hareket ettiğini hissediyorum. Kafamın içinde sürekli bir şeyler yürüyor. Çoğu zaman kramplar giriyor. Dayanılmaz baş ağrıları çekiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı. İğnelerin beynime saplanma riski var. İğneler beynime saplanırsa ya hayatımı kaybedeceğim ya da felç olacağım. 15 yıldır her gün ‘Acaba bugün iğneler beynime saplanır mı endişesiyle yaşıyorum" Öte yandan doktorlar insan vücudunun iğne üretemeyeceğini, psikolojik problemleri olan Özeren’in iğneleri kafasına kendisinin batırmış olabileceğini belirtti.